نمایشگر هواوی پی 40 پرو و پی 40 پرو پلاس

نمایشگر هواوی پی ۴۰ پرو و پی ۴۰ پرو پلاس ساخت کدام شرکت‌ها است؟

شاید برای شما هم این سوال پیش آمده باشد که نمایشگر هواوی پی ۴۰ پرو و پی ۴۰ پرو پلاس (+Huawei P40 Pro & P40 Pro) ساخت کدام شرکت‌ها است؟ ما پاسخی برای این پرسش داریم.

رسانه‌ی کره‌ای TheELec در گزارشی مدعی شده است که هواوی انحصاراً از نمایشگر OLED ساخت شرکت سامسونگ برای گوشی پرچمدار پی ۴۰ پرو پلاس استفاده خواهد کرد. اما این موضوع در مورد نمایشگر هواوی پی ۴۰ پرو صدق نمی‌کند. ظاهراً هواوی برای این محصول به صورت ترکیبی از نمایشگر OLED ساخت سه شرکت سامسونگ، BOE و ال جی دیسپلی استفاده می‌کند. مدل اصلی پی ۴۰ نیز به نمایشگر OLED ساخت شرکت چینی BOE مجهز است.

این گزارش، متفاوت از فهرست به بیرون درز کرده از سازنده‌ی قطعات این محصولات است که فقط به دو شرکت BOE و ال جی دیسپلی به عنوان تولیدکننده‌ی نمایشگر گوشی‌های سری پی ۴۰ اشاره کرده بود. مدیرعامل BOE نیز پیشتر ادعا کرده بود که این کمپانی تنها سازنده‌ی انحصاری نمایشگرهای سری پی ۴۰ هواوی است. نسخه‌ی اصلی هواوی پی ۴۰ از یک نمایشگر ۶.۱ اینچی OLED با وضوح ۱۰۸۰×۲۳۴۰ پیکسل بهره می‌برد، در حالی که دو مدل خانواده پرو به یک نمایشگر بزرگ‌تر ۶.۵۸ اینچی OLED با وضوح ۱۲۰۰×۲۶۴۰ پیکسل تجهیز شده‌اند.

نمایشگر گوشی هواوی پی ۳۰ پرو،‌ پرچمدار سال گذشته‌ی این کمپانی فقط توسط شرکت BOE ساخته می‌شد و خبری از نام سامسونگ نبود. در این گزارش آمده که فقط ۲۰ درصد گوشی‌های هواوی از نمایشگرهای OLED استفاده می‌کنند، اما این شرکت به دنبال آن است تا بتواند تعداد محصولات تجهیز شده به این نمایشگرها را گسترش ببخشد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

تائید دیدگاه فعال است. دیدگاه شما ممکن است کمی طول بکشد تا ظاهر شود.

۳ دیدگاه

  1. الان یعنی مدل های قدیمی اش
    همه اش صفحه های نمایش اش از سامسونگ بوده

  2. معمولا ترکیبی می زنه صفحه نمایش ها رو من میت ۲۰ شو داشتم ژاپن دیسپلی بود صفحش بعد میت ۲۰ پرو خریدم اون boe بود بعدش میت ۳۰ که خریدم ساخت سامسونگ بود

  3. برای بهترین مدلش از نمایشگر سامسونگ استفاده کرده…اگه میخواین بهترین باشین باید از نمایشگر سامسونگ استفاده کنید