انتشار آپدیت MIUI 11

انتشار آپدیت MIUI 11 برای گوشی های شیائومی Mi مکس ۳ و می ۸ لایت

کمپانی Xiaomi همچنان به انتشار آپدیت MIUI 11 و اندروید ۱۰ برای گوشی های قدیمی خود ادامه می‌دهد. حالا نوبت به دو دستگاهی رسیده است که در تابستان ۲۰۱۸ عرضه شده بودند.

اخیرا با انتشار آپدیت MIUI 11 مبتنی بر اندروید ۱۰ در چین، شیائومی Mi Max 3 و Mi 8 Lite نرم‌افزار جدید را دریافت کردند؛ ولی کاربران نسخه‌های جهانی تاکنون منتظر بوده‌اند. با این به‌روزرسانی علاوه بر تازه‌ترین وصله امنیتی، رنگ‌های جدید درون سیستمی و دارک مود سراسری نیز به گوشی شما اضافه می‌شود.

انتشار آپدیت MIUI 11

شیائومی می مکس ۳ آپدیت MIUI 11 را با شماره سریال v.11.0.1.0 QEDMIXM دریافت می‌کند. البته اگر نمی‌خواهید بیش از این منتظر بمانید، می‌توانید با مراجعه به وب‌سایت Xiaomi community آن را با حجم ۱.۸ گیگابایت دانلود کنید.

این آپدیت برای شیائومی می ۸ لایت اما دارای شماره سریال v.11.0.1.QDTMIXM است و ۲.۴ گیگابایت حجم دارد. همچنین وصله امنیتی فوریه ۲۰۲۰ را نیز به همراه می‌آورد. البته برای جلوگیری از پاک شدن اطلاعات مهم خود، بکاپ‌گیری قبل از به‌روزرسانی را مدنظر داشته باشید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

تائید دیدگاه فعال است. دیدگاه شما ممکن است کمی طول بکشد تا ظاهر شود.

۴ دیدگاه

  1. نوت ها و ردمی ها کلا همیشه دیر آپدیت میگیرن ولی جا داشت نوت۷ و نوت۸ زودتر از می ۸ لایت آپدیت میگرفتن جون جدید ترن کلی

  2. ردمی نوت ۷ همچنان منتظر

  3. نوت۸ پرو بیشتر از یکماهه که گرفته.

  4. این نکته بکاپ ام گرفتن رو دوستان جدی بگیرین