نسخه اگزینوس گلکسی اس 20 در برابر مدل اسنپدراگون

نسخه اگزینوس گلکسی اس ۲۰ در برابر مدل اسنپدراگون؛ کدام قدرتمندتر است؟

سامسونگ می‌گوید نسخه اگزینوس گلکسی اس ۲۰ (Samsung Galaxy S20) عملکرد یکسانی با نسخه‌ی اسنپدراگون آن دارد. اما بنچمارک‌ها خلاف این را ثابت می‌کنند.

برای سالیان سال است که سامسونگ موبایل بین دو پردازنده‌ی موبایلی می‌رقصد؛ چیپست‌های اسنپدراگون از سوی کوالکام و اگزینوس که ساخت شرکت تابعه‌ی خود به نام سامسونگ الکترونیکس LSI است. در گذشته اختلاف عملکرد بین گوشی‌های قدرت گرفته از این دو چیپست، آنقدر زیاد نبود، اما به نظر می‌رسد حالا این شکاف در حال عمیق‌تر شدن است.

موضوع مورد بحث ما، نسخه اگزینوس گلکسی اس ۲۰ و نسخه‌ی اسنپدراگون آن است که به تازگی عرضه شده‌اند. شاید این سوال در ذهن خیلی‌ها وجود داشته باشد که کدام نسخه قدرتمندتر از دیگری است؟ خوشبختانه بنچمارک‌ها و آزمایش توسط کاربران می‌توانند به این سوال‌ها پاسخ دهند.

نسخه اگزینوس گلکسی اس ۲۰ قدرتمندتر است

نسخه اگزینوس گلکسی اس 20 در برابر مدل اسنپدراگون

به نظر می‌رسد امسال نیز این شکاف پابرجا باقی مانده است و گوشی‌های سری گلکسی اس ۲۰ که سامسونگ در کشور خودش، کره‌ی جنوبی می‌فروشد، از قدرت کمتری نسبت به نسخه اسنپدراگون ۸۶۵ آن‌ها که در ایالات متحده می‌فروشد برخوردارند.

سامسونگ در بیانیه‌ای مجدداً از تعهد خود نسبت به ارائه‌ی تراشه‌های اگزینوس سخن گفته است. در این بیانیه عنوان شده است که هر دو مدل تحت آزمایش‌های دقیقی قرار گرفته‌اند و استانداردهای کیفیت یکسانی در این آزمایش‌ها لحاظ شده است. در واقع سامسونگ اصرار دارد بگوید که عملکرد این دو تراشه با یکدیگر یکسان است.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۴ دیدگاه

  1. اسنپدراگون بهینه تر از اگزینوسه

  2. اگزینوس نتونست انتظاراتو برآورده کنه

  3. طبق تجربه های گذشته مسلما نسخه‌ی اسنپدراگون قوی تر و روان تره که متاسفانه گوشی های وارد شده به ایران همگی نسخه اگزینوس هستن و نسخه ی اسنپدراگون سفارش آمریکا س وسخت میشه پیدا کرد و حداقل یک تا دوتومن گرون تره

  4. به جای این که بهترین کیفیت رو به مردم خود شون ارایه بدن
    دارن بهترین کیفت رو به بقیه کشور ها صادر میکنن