پایان پشتیبانی از گلکسی اس 7 و اس 7 اج

سامسونگ به پشتیبانی از گلکسی اس ۷ و اس ۷ اج خاتمه داد

پس از ۴ سال، سامسونگ سرانجام به پشتیبانی از گلکسی اس ۷ و اس ۷ اج (Samsung Galaxy S7 & S7 Edge) خاتمه داد. این پایان عمر گوشی‌های پرچمدار سال ۲۰۱۶ سامسونگ است.

چهار سال پس از عرضه، سامسونگ سرانجام به پشتیبانی از گلکسی اس ۷ و اس ۷ اج پایان داد. هر دو گوشی در چرخه‌ی دریافت به‌روزرسانی امنیتی قرار داشتند و حتی ماه گذشته پچ امنیتی ماه مارس سال ۲۰۲۰ را نیز دریافت کردند، اما اکنون دیگر نام آن‌‌ها در پایگاه داده‌های به‌روزرسانی‌های امنیتی اندروید قرار ندارند. البته هنوز تمام اعضای خانواده‌ی S7 از این چرخه خارج نشده‌اند و مدل S7 Active همچنان در انتظار دریافت جدیدترین به‌روزرسانی‌های امنیتی اندروید است؛ اما بعید به نظر می‌رسد برای مدت خیلی زیادی این رویه ادامه داشته باشد.

سامسونگ دو گوشی گلکسی S7 و S7 Edge را سال ۲۰۱۶ همراه با اندروید ۶.۰ مارشمالو عرضه کرد و سال ۲۰۱۸ نیز آخرین نسخه‌ی به‌روزرسانی نرم افزاری بزرگ خودش را با اندروید ۸.۰ اوریو دریافت کرد. پس از آن، سامسونگ فقط پچ‌های امنیتی را برای این محصولات عرضه می‌کرد. اما حالا ۴ سال زمان برای پشتیبانی نرم افزاری از این گوشی‌ها به پایان رسیده و سامسونگ دیگر قصدی برای ادامه‌ی روند تحت پوشش قرار دادن آن‌ها ندارد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۵ دیدگاه

  1. یعنی تا الان به S۷ آپدیت میداده? چندییین ساله دیگه به S6 آپدیت نمیده که😑

  2. برای خیلی از افرادی که اس ۷ دارن ، این گوشی هنوزم راضی کننده هست ولی حیف که به خاطر یک سری سیاست های مارکتینگ از دریافت آپدیت محروم هستند و مجبور به تعویض گوشی میشن…

  3. ایفون داره هنوز به کوشی های ۲۰۱۵ اش خدمات رسانی میکنه اونوقت سامسونگ ۲۰۱۶ رو دیگه به حال خود اش رها کرده
    واقعا که