رونمایی رسمی BMW از دو خودروی M3 و M4 2014

2014 bmw m3 and m4

اولین تصاویر رسمی از مدل های ۲۰۱۴ بی ام و M3 و M4 منتشر و در همه جای اینترنت بصورت کاملا قریب الوقوع بخش شد و تقریبا چند ساعت بعد از انتشار عکس ها، مشخصات این دو خودرو نیز رسما از سوی شرکت BMW منتشر گردید.در ادامه با معرفی و گالری تصاویر این دو محصول جدید BMW ، گجت نیوز را همراهی کنید.

۲۰۱۴ BMW M3 :

{photo}92/09/23/bmw-m3{/photo}

همه ی M3 های سدان با یک فاسیای جلو جسورانه با جلوپنجره ی کاملا سیاه، دو ورودی هوا برای جلو و کاپوت دورباه طراحی شده عرضه خواهند شد که عظمت و قدرتمندی خودرو را به رخ می کشند. این تصاویر رسمی شایعه استفاده از سقف فیبرکربنی را تایید می کند. ویژگی های برجسته دیگر این خودرو عبارت انداز: رینگ های ۵ پره دوتایی آلیاژی خاکستری، آینه های جانبی آیرودینامیکی و کالیپر های طلایی ترمز.

با حرکت به سوی عقب M3، یک سپر جدید با دیفیوزر دوباره طراحی شده که چهار لوله اگزوز را پشتیبانی می کند را می بینیم.

۲۰۱۴ BMW M4 :

{photo}92/09/23/bmw-m4{/photo}

اما خودروی دوم. M4 کوپه بسیار شبیه به نسخه کانسپت آن که در گرده همایی پابل بیچ رونمایی شده بود است و تمام ویژگی های آن را حفظ کرده است مخصوصا رنگ بدنه و دیگر خصوصیات. داخل آن هم کاملا شبیه به مدل کانسپت از پیش معرفی شده می باشد. تقریبا ویژگی های ظاهری این خودرو با M3 سدان یکسان است.

2014 bmw m3 and m4

با توجه به Autobild هر دو این خودروها از یک موتور ۳ لیتری توئین پاور توربو شش سیلندر استفاده می کنند که قدرت و گشتاور آن به ترتیب ۴۳۱ اسب بخار و ۵۵۰ نیوتن متر است.

این موتور M4 1497 کیلوگرمی کوپه را قادر می سازد که صفرتاصد کیلومتر را ظرف ۴.۱ ثانیه طی کند و حداکثر می تواند بصورت محدود شده تا ۲۵۰ کیلومتر بر ساعت سرعت بگیرد. اما اگر پکیج M Driver روی خودرو نصب شده باشد آن وقت M4 می تواند سرعتش را تا مرز ۲۸۰ کیلومتر بر ساعت بالا ببرد.

جالب است بدانید عملکرد M3 سدان با وجود وزن ۱۵۲۰ کیلوگرمی اش با M4  یکسان است.

مصرف سوخت هر دو خودرو به طور متوسط ۸.۳ لیتری در هر ۱۰۰ کیلومتر است و هر دو ۱۹۴ گرم گاز CO2 در هر کیلومتر منتشر می کنند.

با این حال قیمت M3 و M4 به ترتیب ۷۰,۰۰۰ و ۷۲,۲۰۰ یورو می باشد.

گالری تصاویر ۲۰۱۴ BMW M3 :

{photo}92/09/23/bmw-m3-1{/photo}

گالری تصاویر ۲۰۱۴ BMW M4 :

{photo}92/09/23/bmw-m4-1{/photo}

منبع : bmwblog

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*