انتشار آپدیت One UI 2

انتشار آپدیت One UI 2 و اندروید ۱۰ برای سه گوشی میان رده سامسونگ

شاید سامسونگ بهترین رکورد را در پشتیبانی نرم افزاری از محصولات خود نداشته باشد؛ اما در انتشار آپدیت One UI 2 و اندروید ۱۰ بسیار خوب عمل کرده است. هم‌اکنون سه گوشی میان رده دیگر هم در حال دریافت این آپدیت هستند.

به تازگی انتشار آپدیت One UI 2 برای گلکسی A20e سامسونگ آغاز شد. این گوشی میان رده با عرضه در اواسط سال گذشته، موفقیت زیادی در بازار کسب کرد؛ تا جایی که به دومین موبایل پرفروش دنیا در سه ماهه سوم ۲۰۱۹ تبدیل شد. آپدیت اندروید ۱۰ گلکسی ای ۲۰ ای چند روز قبل در اسلواکی انتشار یافت و به تدریج به سایر کشورها خواهد رسید.

گلکسی ای ۱۰ دیگر دستگاهی است که به باشگاه اندروید ۱۰ می‌پیوندد. بر اساس گزارش‌ها، هم‌اکنون روند انتشار آپدیت در کشور هند جریان دارد و خیلی زود به سایر بازارها تعمیم پیدا می‌کند.

اما سیستم عامل گلکسی جی ۶ هم بار دیگر در حال به‌روز شدن است. این گوشی هوشمند در سال ۲۰۱۸ با اندروید ۸ اوریو عرضه شد و عمری دو ساله دارد. به عنوان یک محصول اقتصادی، مشتریان زیادی را هم به‌ویژه در هند جذب کرد. حالا با انتشار آپدیت One UI 2 کاربران آن می‌توانند از امکانات آخرین نسخه اندروید بهره‌مند شوند. این به‌روزرسانی از لهستان آغاز شده است و شاید آخرین آپدیت جامع برای گلکسی J6 باشد.

بد نیست به این نکته هم اشاره کنیم که وضعیت به‌روزرسانی نرم افزاری در پلتفرم Android، تعریف چندانی ندارد و کمتر از ۱۰ درصد دستگاه‌های اندرویدی به تازه‌ترین نسخه‌ی آن مجهز هستند. ولی این اواخر، سامسونگ تا حدی جبران مافات کرده است.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*