تعمیرپذیری هواوی میت ایکس اس

iFixit‌ می‌گوید تعمیرپذیری هواوی میت ایکس اس بی‌نهایت دشوار است!

گروه iFixit با کالبدشکافی Huawei Mate Xs ، امتیاز بسیار کم ۲ از ۱۰ را برای تعمیرپذیری هواوی میت ایکس اس درنظر گرفته و معتقد است که این گوشی به سختی تعمیر می‌شود!

گروه iFixit به طور کامل گوشی انعطاف‌پذیر هواوی میت Xs را کالبدشکافی کرده است. دومین نسل گوشی منعطف سری میت هواوی دارای نمایشگرهایی با قابلی تاشوندگی به سمت بیرون است که همین باعث شده باز کردن اجزا از یکدیگر بسیار سخت شود.

خود گوشی نیز بسیار پیچیده است؛ بنابراین تعمیرپذیری هواوی میت ایکس اس کار آسانی نخواهد بود. iFixit می‌گوید که باتری‌ها (باتری به دو قسمت تقسیم می‌شود) مشکل‌ترین قسمت قضیه هستند، زیرا آن‌ها توسط چسب‌های بسیار مستحکمی به یکدیگر چسبیده‌اند که از بین بردن این لایه‌ی چسب کار بسیار دشواریست.

در سمتی دیگر، اسمبل نمایشگر نیز پیشرفت بزرگی نسبت به میت ایکس معمولی کرده و استحکام آن بیشتر به نظر می‌رسد. این طراحی جدید محافظت بیشتر از نمایشگر در برابر ذرات کوچک مثل غبار را فراهم می‌کند و متخصصان کالبدشکافی امتیاز بالاتری برای آن نسبت به گلکسی فولد سامسونگ در نظر گرفته‌اند.

به طور کلی امتیا تعمیرپذیری این گوشی ۲ از ۱۰ امتیاز کل است که هرچند امتیاز بیشتری نسبت به گوشی تاشو موتورولا ریزر ۲۰۱۹ محسوب می‌شود، اما این بدان معنا نیست که وقتی گوشی شما آسیب دید آن را به مراکز تعمیراتی ببرید و دغدغه‌ای بابت تعمیر شدن دیوایس خود نداشته باشید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. خدمات پس از فروش و قیمت مناسب قطعات و نعمیر اسون یه چیزی مثل گوشی خیلی مهمه و چیزی نیست که بشه به راحتی ازش گدشت