نمایشگاه گیمزکام 2020

نمایشگاه گیمزکام ۲۰۲۰ هم دیجیتالی برگزار می‌شود

پس از لغو شدن نمایشگاه E3 2020، نمایشگاه گیمزکام ۲۰۲۰ نیز به دلیل کرونا ویروس برگزار نخواهد شد. با این حال، شما می‌توانید رویداد Gamescom 2020 را به صورت دیجیتالی تماشا کنید.

طبق دستور دولت آلمان، به دلیل شیوع کرونا ویروس، برگزاری هر نوع نمایشگاهی تا پایان ماه اوت ممنوع است و این مسئله، نمایشگاه گیمزکام ۲۰۲۰ را نیز تحت تاثیر قرار داده است.

نمایشگاه گیمزکام ۲۰۲۰ به صورت فیزیکی برگزار نمی‌شود

اعضای برگزار کننده این رویداد رسما اعلام کردند که طرفداران می‌توانند منتظر نسخه دیجیتالی این نمایشگاه باشند. آن‌ها تا پیش از این هم، وعده برگزاری آنلاین Gamescom 2020 را داده بودند.

بر خلاف نمایشگاه E3 2020 که در نهایت به صورت دیجیتالی هم برگزار نشد، اعضای گیمزکام تمام تلاش خود را به کار گرفته‌اند تا بتوانند مخاطبان خود را حفظ کنند. همچنین اعلام شد افرادی که بلیط نمایشگاه را پیش خرید کرده بودند، پول خود را پس خواهند گرفت.

نمایشگاه گیمزکام 2020

افتتاحیه گیمزکام در تاریخ ۲۴ اوت (دوشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۹) با اجرای جف کایلی پخش خواهد شد و می‌توانید منتظر معرفی آثار مختلف و همچنین انتشار تریلرهای جدید بازی‌ها باشید. با توجه به اینکه عرضه کنسول‌های پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس بسیار نزدیک است، احتمالا شاهد معرفی عناوین قابل توجهی خواهیم بود.

کرونا ویروس در چند ماه اخیر، وضعیت عادی جهان را مختل کرده و تاثیرات بزرگی در صنعت بازی نیز داشته است. تا اینجا، اکثر نمایشگاه‌ها و تورنمنت‌های بزرگ لغو شده‌اند و کنفرانس توسعه ‌دهندگان بازی (GDC) نیز فعلا تا ماه اوت به تعویق افتاده است. در همین راستا، ناشران بزرگی همچون مایکروسافت و یوبی‌سافت تصمیم گرفته‌اند تا برنامه‌های آنلاین اختصاصی برگزار کرده و این خلا را پر کنند.

از سال ۲۰۰۹، این اولین بار است که نمایشگاه Gamescom به صورت فیزیکی برگزار نمی‌شود و باید دید نسخه دیجیتال گیمزکام ۲۰۲۰ در نهایت تا چه اندازه می‌تواند موفق عمل کند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

تائید دیدگاه فعال است. دیدگاه شما ممکن است کمی طول بکشد تا ظاهر شود.

یک دیدگاه

  1. این کرونا و قرنطینه باعث شده که بهار بازی های رایانه ای باشه