نگاهی به ویژگی های مشترک گلکسی اس ۶ و اچ تی سی وان M9

دیگر چیزی به معرفی پرچم داران جدید دو شرکت سامسونگ و اچ تی سی نمانده و همه منتظر این دو محصول جدید هستیم.با نگاهی به تصاویر و اطلاعات درز کرده از این محصولات ، به نظر میرسد که گلکسی اس ۶ و HTC One M9 نقاط مشترکی با هم دارند که در این مطلب به بررسی آنها خواهیم پرداخت.با گجت نیوز همراه باشید.

۱- بدنه تمام فلزی

All-metal-designs.jpg

به نظر می رسد سامسونگ حالا به راهی وارد شده که پیش از این گوشی هایی نظیر آلفا را وارد آن راه کرده بود و می تواند باعث شود طرفداران این کمپانی بیش از پیش شوند. هر دو گوشی Galaxy S6 و HTC M9 بدنه ای تمام فلزی خواهند داشت. هر دوی این گوشی ها ظاهر جذابی خواهند داشت.

۲- پردازنده هشت هسته ای ۶۴ بیتی

64-bit-octa-core-processors

اگر چه هر دو پردازنده این دو گوشی ساخت یک کمپانی نیستند اما هر دو پردازنده هشت هسته ای و ۶۴ بیتی هستند. سامسونگ از پردازنده اگزینوس ۷۴۰۲ بر روی پرچمدار خود استفاده کرده است. این در حالیست که اچ تی سی از پردازنده کوالکام اسنپدراگون ۸۱۰ در قلب گوشی خود بهره برده است. هنوز اما زود است که بگوییم کدام یک از این دو پردازنده سریع تر خواهد بود.

۳- دوربین عقبی حداقل ۱۶ مگاپیکسلی

Rear-cameras-of-at-least-16

هر دوی این گوشی ها دارای دوربین عقبی حداقل ۱۶ مگاپیکسلی خواهند بود. گفته می شود دوربین گلکسی S6 ، ۱۶ مگاپیکسلی خواهد بود. همینطور گفته می شود که در اچ تی سی ام ۹ شاهد یک تغییر عمده در دوربین خواهیم بود و روی آن یک دوربین ۲۰ مگاپیکسلی خواهیم دید. باید ببینیم کیفیت عکس های این دو گوشی نسبت به نسخه های پیشین خود چه قدر ارتقا پیدا کرده است.

۴- دوربین جلوی پیشرفته

Advanced-front-facing-camer

دوربین جلوی گوشی ها حالا بخشی مهم برای کاربران محسوب می شود. کاربرانی که دوست دارند سلفی های خود را با کیفیت بالا ثب کنند. پیش بینی می شود در M9 شاهد همان دوربینی باشیم که در M8 بودیم و در S6 نیز همان دوربینی را ببینیم که سامسونگ در Note 4 استفاده کرده است.

۵- ویژگی حفظ باتری

Power-saving-modes

باتری یک گوشی هوشمند یک پارامتر مهم و اساسی محسوب می شود. این همان دلیلی است که اچ تی سی و سامسونگ ویژگی Power Saving Mode را معرفی کردند. این ویژگی که در هر دوی این گوشی ها وجود خواهد داشت باعث می شود که شما در مواقع ضروری با اتمام شارژ باتری مواجه نشوید.

به نظر شما گلکسی اس ۶ موفق تر خواهد بود یا HTC M9؟ شما کدام یک از این دو گوشی را ترجیح می دهید که خریداری کنید؟ طرفداران کدام گوشی بیشتر است؟

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*