پنج مشکل اصلی در چهار تبلت برتر بازار : شکایت خریداران از چیست ؟

وبسایت Fixya از مخاطبان خود خواسته تا پنج مشکل اصلی چهار تبلت برتر بازار را اعلام کنند. این تبلت ها که جز برترین دستگاههای این روزهای بازار بحساب می آیند و در کشورهای مختلف طرفداران بسیاری دارند عبارتند از Apple iPad Air, Microsoft Surface 2, Amazon Kindle HDX و iPad Mini with Retina Display.

در مورد تبلت Microsoft Surface 2 که گزینه خوبی برای بسیاری از افراد بخصوص آنهایی که برای انجام کار خود نیاز مداوم به یک کامپیوتر دارند بحساب می آید، ۲۵ درصد از کاربران از پشتیبانی اپلیکشن های موجود برای آن ابراز نارضایتی کرده اند. ۲۰ درصد با کیفیت اسپیکرهای آن و ۱۵ درصد با کیبورد تاچ کاور آن مشکل داشته اند.

در مورد آیپدایر اپل که بسیاری آن را بهترین تبلت سال می دانند، حدود ۳۰ درصد به مشکل مربوط به کرش کردن مرورگر، ۲۵ درصد مشکلات مختلف صفحه نمایش و ۱۵ درصد هم به مشکلات میزان پاسخگویی کیبورد و مشکل وای فای آن اشاره کرده اند.

اما نوبت به یکی از بهترین تبلت های اندروید بازار یعنی Amazon Kindle HDX می رسد، ۲۵ درصد کاربران این تبلت با مرورگر سیلک آن مشکل داشته اند، ۲۰ درصد به مشکل پشتیبانی از اپ ها و ۲۰ درصد هم به مشکل باتری آن اشاره کرده اند.

در نهایت نوبت به آیپدمینی با صفحه نمایش رتینا می رسد که حدود ۳۰ درصد کاربران با مشکلات صفحه نمایش، ۲۰ درصد با فضای ذخیره سازی، ۲۰ درصد با کرش کردن مرورگر آن و ۱۵ درصد با میزان پاسخگویی کیبورد مشکل داشته اند.

همچنین بخوانید :

منبع : fixya

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*