بازی Battlefield 6

بازی Battlefield 6 – بتلفیلد 6 در سال 2021 عرضه خواهد شد

شرکت EA و استودیوی دایس قصد دارند تا بازی Battlefield 6 – بتلفیلد 6 را در سال آینده عرضه کنند و تمام تلاش خود را به کار گرفته‌اند تا بهترین قسمت مجموعه را بسازند.

سال گذشته، شرکت EA اعلام کرد که در سال 2020 خبری از بازی Battlefield 6 نخواهد بود و طرفداران باید در سال مالی 2021 – 2022 منتظر این اثر باشند. حالا به نظر می‌رسد که پنجره زمان انتشار بازی بتلفیلد 6 کوچک‌تر شده است و احتمالا زودتر شاهد عرضه این بازی خواهیم بود. علاوه بر این‌ها، باید توجه داشته باشید که این بازی هنوز نام مشخصی ندارد و حتی ممکن است شاهد رونمایی از یک نسخه فرعی باشیم.

بازی Battlefield 6 در سال 2021 عرضه ‌شود

شرکت EA اخیرا در رابطه با این بازی صحبت کرده و اطلاعات تازه‌ای را در رابطه با آن منتشر نموده است. به گفته سخنگوی این شرکت، استودیوی دایس در حال حاضر مشغول کار بر روی بازی Star Wars: Battlefront 2 و Battlefield 5 است و به زودی، آخرین بسته الحاقی و به روز رسانی‌های این دو بازی را منتشر می‌کند. پس از آن، دایس تمرکز خود را به طور کامل بر روی بازی بتلفیلد 6 خواهد گذاشت که اگر اتفاق خاصی رخ ندهد، در سال 2021 عرضه می‌شود.

بازی Battlefield 6

این شرکت معمولا برای انتشار دنباله‌ها چندان صبور نیست اما موفقیت و رشد عناوینی همچون اپکس لجندز و بتلفیلد 5 باعث شد تا آن‌ها نسخه تازه‌ای از بتل را در سال جاری میلادی منتشر نکنند و به بهبود و اصلاح آثار فعلی بپردازند. شرکت EA همچنین قصد دارد نسخه جدید بتل را پس از عرضه و فراگیر شدن کنسول‌های پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس منتشر کند تا بتواند بیشترین تعداد مخاطب را بدست بیاورد. باید دید این حرکت هوشمندانه، تا چه اندازه می‌تواند به موفقیت این مجموعه کمک کند. در این میان، بازگشت شکوهمند کال آف دیوتی را نیز نباید نادیده گرفت که این روزها در اوج محبوبیت قرار دارد و این مسئله کار را برای سری Battlefield سخت کرده است.

اخیرا شایعاتی پیرامون رایگان (فری تو پلی) بودن بازی Battlefield 6 نیز شنیده شده است که باید دید در نهایت تا چه اندازه رنگ واقعیت به خود می‌گیرد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*