پانوراما : سفر به سواحل زيباي کنکان ، مکزيک

Cancun Mexico

کنکان ( Cancun ) شهری در شرقی ترین نقطه کشور مکزیک است. به عبارت دیگر اگر می خواهید اولین اشعه خورشید که هنگام طلوع به مکزیک می تابد را ببینید، کافی است شبی را در شهر کنکان بگذرانید.

این شهر ساحلی در شبه جزیره یوکاتان ( Yucatan ) واقع در ایالت Quintana Roo قرار دارد. کنکان با داشتن آب و هوای گرمسیری و به لطف اماکن دیدنی، باستانی و تفریحی فراوان به یکی از مهمترین یکی از مراکز مهم گردشگری در جهان تبدیل شده است.

Cancun Mexico

این شهر همه سال پذیرای خیل گردشگرانی است که از اقصی نقاط جهان به این شهر ساحلی وارد میشوند. کنکان که گفته میشود به معنای شهر درخشان است، دارای بیش از 22 کیلومتر ساحل شنی سفید رنگ به شکل 7 انگلیسی است.

{photo}92/10/04/cancun-1{/photo}

گردشگران شیفته آب و هوای معتدل، غروب درخشان، امکان دیدنی بسیار و شب های به یاد ماندنی کنکان هستند. کنکان مرکز شهرستان Benito Juarez است؛ شهری که برای گردشگران بین المللی نام آشنا است.
در بخش اصلی و جزیره ای این شهر، منطقه هتل ها قرار دارد که در آن، هتل های مدرن و مراکز خرید متعددی یافت میشود. کسانی که مایل هستند در مورد تمدن مایای باستان اطلاعاتی بدست آورند، میتوانند در گردش های روزانه خود در کنکان، از چندین مکان باستانی استثنایی دیدن کنند.

{photo}92/10/04/cancun-2{/photo}
سواحل زیبای کنکان مکانی مناسب برای ورزش اسکوبا و غواصی است. گردشگران همچنین می توانند در این شهر زیبا به ورزش هایی همچون گلف، ماهیگیری و تنیس نیز بپردازند.

کنکان همچنین دارای فروشگاههای بسیار، رستورانهای متنوع و مکانهایی ویژه برای حمام آفتاب است. در این شهر برای هر بودجه ای میتوان اقامتگاهی یافت. از هتل های مجلل گرفته تا ویلاهای لوکس و اقامتگاههای تفریحی نسبتا ارزان.

تور تفریحی مجازی 360 درجه به شهر ساحلی کنکان ، مکزیک :

نسخه کم حجم پانورامای فوق را از اینجا می توانید مشاهده نمایید.

منبع : airpano

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*