اينفوگرافيک : سير تکامل نمايشگر هاي موبايل سامسونگ از سال 1988 تا کنون

samsung mobile display evolution

از سال ۱۹۷۳ بود که اولین دستگاههای تلفن همراه تولید شدند، هنگامی که اولین دستگاه کاربردی قابل حمل، یک تلفن همراه ساخت موتورولا بود که وزنی ۱.۱ کیلوگرمی داشت. از آن زمان دنیای دستگاههای موبایل با تحولات و پیشرفت های زیادی روبرو شده است.

یکی از شرکت هایی که در این بخش پیشرفت بسیار زیادی داشته، کمپانی سامسونگ است که در دهه ۱۹۸۰ میلادی فعالیت خود در این بخش را آغاز کرد. آنها اولین محصول خود را در سال ۱۹۸۸ معرفی کردند. این شرکت برای نمایش پیشرفت های خود در بخش صفحه نمایش موبایل در طول این سالها، اینفوگرافیکی را تهیه کرده که در ادامه مشاهده می کنید.

در سال ۱۹۸۸ آنها SH100 را معرفی کردند که از صفحه نمایشی تک رنگ برخوردار بود. در اوایل سال ۲۰۰۰ اولین محصول آنها با صفحه نمایش رنگی معرفی شد و بعد از گذشت سال ها، حال نوبت به گلکسی اس ۴ و گلکسی نوت ۳ با صفحه نمایش هایی جذاب است.

infographic samsung mobile display evolution

منبع : samsungtomorrow

 

[Infographic] History of Samsung Mobile Phones: Evolution of Display

Back by the popular demand, we proudly present the third special infographic on the history of Samsung mobile phones, ‘Evolution of Display.’ From Samsung’s first analog mobile phone in the 80’s to people’s favorite Full HD Super AMOLED Smartphone, enjoy the evolution of display as you scroll down the page. 

 

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*