تست سقوط آیفون اس ای 2020

مقایسه تست سقوط آیفون اس ای ۲۰۲۰ و آیفون ۱۱ پرو مکس

ویدیوی تست سقوط آیفون اس ای ۲۰۲۰ و آیفون ۱۱ پرو مکس ، نشان می‌دهد که کدامیک از این دو گوشی جدید اپل در افتادن از ارتفاع مقاومت بیشتری دارد.

در این ویدیو می‌خواهیم مقاومت گوشی های آیفون اس ای ۲۰۲۰ – iPhone SE 2020 و آیفون ۱۱ پرو مکس – iPhone 11 Pro Max در سقوط از ارتفاع را با یکدیگر مقایسه کنیم. شرکت اپل به تازگی از گوشی میان رده جدید خود یعنی آیفون SE 2020 با چیپست پرچمدار Apple A13 Bionic و طراحی ظاهری آیفون ۸ رونمایی کرد. در مقابل، گوشی آیفون ۱۱ پرو مکس را داریم که جدیدترین گوشی پرچمدار اپل با دوربین سه گانه و مشخصات بالارده محسوب می‌شود.

شرکت اپل مدعی است که در آیفون ۱۱ پرو مکس از محکم‌ترین گلس ممکن استفاده کرده است. همچنین در فریم میانی این گوشی از فولاد ضد زنگ بهره گرفته شده است. بنابراین در مقایسه با گذشته که از فریم میانی آلومینیومی استفاده می‌شد، مقاومت بیشتری در برابر ضربه دارد. آیفون اس ای ۲۰۲۰ هم همانطور که گفتیم طراحی و بدنه‌ای کاملا مشابه با آیفون ۸ دارد و آیفون ۸ هم یکی از مقاوم‌ترین گوشی‌ها در این تست بوده است.

در ادامه، گوشی های آیفون ۱۱ پرو مکس و آیفون اس ای جدید در چند مرحله از پشت، از جلو و از گوشه از ارتفاع سقوط کرده‌اند تا ببینیم کدامیک از این دو گوشی جدید اپل در تست سقوط عملکرد بهتری دارند.

ویدیوی تست سقوط آیفون اس ای ۲۰۲۰ و آیفون ۱۱ پرو مکس

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۴ دیدگاه

  1. حیف اون گوشی‌نبود
    من حاضر همون شکسته اش رو ازتون قبول کنم

  2. ویدیو خیلی خوب بود لذت بردم واقعا دمتون گرم

  3. گوشی کوچیک با قطر گلس هم اندازه قطعا مقاوم تره

  4. آخ وقتی گوشی رو تست میکنن میشکونن پرت می‌کنن من اینقدر حرصم میگیره حیف نباشه آخه ⁦🤦🏻‍♀️⁩