تراشه های HiSilicon

هواوی با تراشه های HiSilicon در بین ۱۰ تولیدکننده برتر تراشه در جهان

هواوی با تولید تراشه های HiSilicon در لیست ده تولیدکننده برتر تراشه در جهان قرار گرفت و توانست در بازار تولید تراشه حضور پرقدرتی داشته باشد.

چند سالی است که محبوبیت تراشه های تولیدی HiSilicon هواوی  روند صعودی پیدا کرده و شاهد استفاده طیف متنوع و قابل توجهی از آنها در دستگاه‌های الکترونیکی هوشمند هستیم. بر اساس تحلیل‌های جدید صورت گرفته روی وضعیت بازار تولید تراشه توسط تحلیلگران IC Insights، های سیلیکون در فهرست ۱۰ تولیدکننده برتر نیمه هادی دنیا قرار گرفته و نکته مهم‌تر این که HiSilicon اولین شرکت چینی به شمار می‌آید که به این موفقیت دست یافته است.

میزان فروش تراشه های HiSilicon هواوی

در یک‌ سال این شرکت موفق شده با رشد قابل توجه ۵۴ درصدی میزان فروش سالیانه، از جایگاه پانزدهم به جایگاه دهم لیست تولیدکننده‌های برتر نیمه هادی در جهان برسد. درآمد این شرکت در سه ماهه اول سال جاری به ۲.۶۷ میلیارد دلار رسیده است.

HiSilicon ساخت تراشه را به شرکت‌های طرف قرارداد خود مانند برند TSMC سپرده، امری که در ثبت جایگاه سوم لیست IC Insights برای این شرکت تایوانی، بی‌تاثیر نبوده است.

نتایج تحلیل IC Insights یک هفته پس از انتشار گزارش تحقیقات CINNO منتشر می‌شود. در این گزارش بیان شده HiSilicon در بازه زمانی سه ماهه اول سال ۲۰۲۰ بزرگ‌ترین تامین‌کننده تراشه های مخصوص گوشی های هوشمند در بازار چین بوده است.

تراشه های HiSilicon

یکی از دلایل فروش بالای تراشه‌های HiSilicon استفاده آن در محصولات تولیدی هواوی به عنوان یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان تجهیزات موبایل و مخابراتی در جهان است. ۹۰ درصد از محصولات این شرکت در گوشی‌ها و دیگر دستگاه‌های الکترونیکی هواوی استفاده می‌شود.

این مطلب در قالب رپورتاژ آگهی و توسط شرکت های ثالث به عنوان بیانیه مطبوعاتی یا متن تبلیغاتی برای گجت نیوز ارسال شده و گجت نیوز در قبال موارد مندرج در آن مسئولیتی ندارد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. سامسونگ و هواوی بدجوری مقاومت میکنن 😐 باو از اسنپ استفاده بکن دیگه