تماشا کنید : مقايسه دوربین لومیا 1520 با گلکسی اس‌4 و گلکسی اس4 زوم

لومیا 1520 یکی از قدرترین محصولاتی است که نوکیا به بازار عرضه کرده است. این فبلت توانایی‌های بالایی دارد که آن را در زمره‌ی محصولات برتر بازار قرار داده است. حال قابلیت‌های دوربین لومیا 1520 در مقابل گلکسی اس4 و گلکسی اس4 زوم به ورطه‌ی آزمایش گذاشته شده است. در ادامه با ما همراه باشید.

وب‌سایت FoneArena ویدئوهایی را منتشر کرده است که طی آن به مقایسه‌ی دوربین لومیا 1520 با گلکسی ا‌س‌4 و گلکسی اس4 زوم پرداخته است.

براساس این ویدئوها می‌توان به این نتیجه رسید که نوکیا در مورد ثبت تصاویر با رنگ‌های طبیعی، وضوح تصاویر و ویدئوها و همچنین تثبیت اپتیکال تصویر تا حدی بهتر از گلکسی اس4 و گلکسی اس4 زوم عمل کرده است.

ویدئوی اول که مربوط به مقایسه‌ی دوربین لومیا 1520 با گلکسی اس4 است.

 

و ویدئوی دوم که مربوط به مقایسه‌ی دوربین لومیا 1520 با گلکسی اس4 زوم است.

 

منبع : wmpoweruser

 

Camera comparison between the Nokia Lumia 1520 and the Samsung Galaxy S4 and S4 Zoom

FoneArena have posted the some comparison videos between the Nokia Lumia 1520 and the Samsung Galaxy S4 Zoom (above) and Samsung Galaxy S4.

I think from the videos its clear the Lumia has superior colour accuracy, sharper pictures and video and that the optical image stabilization is still a big plus.

See the Nokia Lumia 1520 vs the Samsung Galaxy S4 after the break.

 

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. یادش بخیر سری لومیا. بهترین دوربین ها حتی تا الان مربوط به این سریه. سیستم عاملش هم که ویندوز فون بود که روان و عالی بود.