برندشاپ های جدید هواوی

برندشاپ های جدید هواوی در تهران افتتاح می‌شوند

برندشاپ های جدید هواوی با هدف ارائه محصولات و مشاوره در خصوص آنها ۴ خرداد در بازار موبایل چارسو و بازار موبایل ایران ۲ یافت آباد افتتاح خواهند شد.

در برندشاپ‌ها روی ارائه محصولات و مشاوره درباره آن برند تمرکز می‌کنند. گرچه تعداد این فروشگاه‌ها در ایران چندان زیاد نیست، اما در سطح بین‌المللی تعداد این نوع فروشگاه‌ها در حال افزایش است و تبدیل به یکی از اصلی‌ترین کانال‌های فروش برندهای معتبر شده‌اند.

برندشاپ های جدید هواوی

به دلیل تنوع زیاد محصولات و همچنین سهم بالای بازار موبایل در ایران، صاحبان فروشگاه‌ها تمایل دارند تبدیل به برندشاپ هواوی شوند. استانداردهای رعایت شده در این نوع فروشگاه‌ها بالاست و در بخش دکوراسیون، طراحی چیدمان و مواد اولیه استفاده شده برتری ویژه‌ای نسبت به فروشگاه‌های عادی دارند.

زمان افتتاح برندشاپ های جدید هواوی

برندشاپ های جدید هواوی

برندشاپ هواوی در بازار موبایل چارسو ۴ خرداد ساعت ۱۵ افتتاح می‌شود. این فروشگاه با مساحتی بیش از ۱۳۰ متر طیف گسترده‌ای از محصولات هواوی را ارائه خواهد کرد. امکان کار و مشاهده محصولات مانند گوشی‌های هوشمند، تبلت‌ها و… در این مرکز دارد. علاوه بر این امکان مشاوره تخصصی و دریافت راهنمایی وجود دارد.

برندشاپ هواوی در بازار موبایل ۲ یافت‌آباد نیز در ۴ خرداد از ساعت ۱۳ افتتاح خواهد شد. این مرکز خرید در جنوب غربی تهران رشد خوبی داشته و تبدیل به یکی از مراکز اصلی فروش گوشی هوشمند در تهران شده است.

برندشاپ های جدید هواوی

لازم به ذکر است، ۱۰۰ خریدار نخست این دو برندشاپ، هدیه‌های ویژه‌ای دریافت خواهند کرد.

این مطلب در قالب رپورتاژ آگهی و توسط شرکت های ثالث به عنوان بیانیه مطبوعاتی یا متن تبلیغاتی برای گجت نیوز ارسال شده و گجت نیوز در قبال موارد مندرج در آن مسئولیتی ندارد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۲ دیدگاه

  1. دم شون گرم
    کاش همه کمپانی های معروف توی ایران نمایندگی رسمی میزدن

  2. خیلی خوبه که توی ایران نمایندگی رسمی داره کاش اپل ام بیاد و نمایندگی رسمی بزنه او ایران