با کوچک ترین شارژر لپ تاپ دنیا آشنا شويد

the worlds smallest laptop adapter

قطع یقین یکی از اهداف بشر برای ساخت لپ تاپ ؛ راحتی و آسودگی حمل آن است ! مطمئن هستم که شما نیز این حرف من را تصدیق می کنید.هیچ چیز بد تر از تمام شدن باتری لپ تاپ نیست و بنابراین شما به ناچار بایستی شارژر لپ تاپ خود را به همراه آن حمل کنید.آزاردهنده ترین قسمت لپ تاپ ها ؛ همین شارژر های بزرگ و حجیم هستند که برای حمل نا مناسب هستند.بدون شک هیچ کس علاقه ای به حمل شارژر لپ تاپ خود که به اندازه یک پاره آجر است ندارد ! کمپانی FINsix در حرکتی در خور تحسین قصد حل کردن این معضل را داشته است و توانسته است شارژر لپ تاپی کوچک و قابل حمل طراحی و تولید نماید.

در نگاه اول شاید شارژر ساخت کمپانی FINsix شما را به یاد گوشی آیفون کوچک شده و باریک بیندازد.جالب است بدانید که شارژر FINsix روی دست شارژر مگ سیف۲ (MagSafe2) بلند شده است ! حتما شارژر مگ سیف۲ (MagSafe2) را به یاد دارید.شارژر مگ سیف۲ (MagSafe2) برای شارژ MacBook Air طراحی و تولید گشته بود.شارژر مگ سیف۲ (MagSafe2) قادر است تا ۴۵ Wبرق تولید نماید اما شارژر ساخت کمپانی FINsix قادر است تا ۶۵ Wبرق تولید کند.نکته جالب شارژر ساخت کمپانی FINsix طراحی ویژه و منحصر به فرد آن است که تغذیه و تمامی متعلقات مربوطه را در بدنه خود جای داده است.در این شارژر خوش ساخت ؛ یک پورت ۲٫۱A USB تعبیه گشته است تا از این طریق شما بتوانید حتی تبلت و یا گوشی موبایل خود را به راحتی با آن شارژ نمایید !

در پایان باید اضافه کنم که ؛ تا به حال قیمتی برای این شارژر وضع نشده است ولی آن چه که معلوم است این است که در اواسط سال ۲۰۱۴ میلادی رسما عرضه خواهد گشت.

منبع: gizmodo

 

The World's Smallest Laptop Adapter Saves You From Carrying a Brick

Laptops are supposed to be highly portable, right? But even with a built-in battery you're never leaving home without its power adapter-and that's usually a long cable with a hefty brick somewhere along its length. They're hardly compact, but this laptop adapter from FINsix is.

It looks like an elongated version of the tiny charger Apple includes with the iPhone, but it's able to provide a laptop with 65W of power. In comparison, the MagSafe 2 power adapter included with the MacBook Air is only rated at 45W.

And FINsix's adapter doesn't have a bulky brick anywhere along its flexible cable. What you see there is everything, well, almost everything. It actually includes a 2.1A USB port on the end, so you can also use this adapter to charge your smartphone or tablet. Brilliant. Pricing hasn't been nailed down yet, but when it's available starting mid-2014, not even a hefty price tag could dissuade us from upgrading our current monstrous adapters for this beauty.

 

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*