گیم پلی بازی های موبایل

گوگل پلی استور از این پس گیم پلی بازی های موبایل را قبل از دانلود نشان می‌دهد

امکان تماشای بخشی از گیم پلی بازی های موبایل قابلیت جدید گوگل پلی استور است. به لطف آن‌ها بهتر می‌توانید برای نصب یک بازی اندروید تصمیم‌گیری کنید.

به زودی امکان تماشای مستقیم ویدیوهای یوتیوب بیشتری در گوگل پلی استور فراهم می‌شود. شرکت گوگل تصمیم گرفته داخل فروشگاه رسمی اندروید، فضایی برای قرارگیری دیگر انواع محتواها در نظر بگیرد.

گوگل تصمیم گرفته پلتفرم‌های تحت اختیارش را بیشتر با یکدیگر یکپارچه کند. به عنوان مثال حین وارد کردن عبارتی در موتور جستجوی آن، نتایجی از یوتیوب نشان داده و در زمان گشتن داخل یوتیوب، به نتایجی از وب برخورد خواهید کرد. به زودی اتصال بین یوتیوب و گوگل پلی استور نیز برقرار می‌شود. به لطف این یکپارچگی، داخل صفحه دانلود، امکان تماشای گیم پلی بازی های موبایل که پیشتر در یوتیوب بارگذاری شده‌اند فراهم خواهد شد.

این اتفاق برای پابجی رخ داد. با ورود به صفحه دانلود این بازی بسیار محبوب، ویدیویی از گیم پلی آن مشاهده خواهید کرد. این ویدیو به تصمیم‌گیری برای نصب یا صرف نظر از بازی، پیش از دانلود، نصب و صرف زمان داخل برای آن، کمک می‌کند.

گیم پلی بازی های موبایل


گیم پلی بازی های موبایل به یک ویدیو خلاصه نشده و محتواهای بارگذاری شده توسط کاربران مختلف در یوتیوب نشان داده خواهند شد. قابلیت تماشای ویدیوهای Youtube در دل Google Play Store اکنون برای کاربران کمی میسر است. هنوز زمان عمومی شدن این قابلیت مشخص نیست.


بر اساس اعلام یکی از کاربران ردیت، ورژن اندروید یوتیوب به تازگی در صورت جستجو داخل آن، علاوه بر ویدیوهای این پلتفرم، نتایجی را از وب نیز نشان می‌دهد. کافی است در نوار جستجوی یوتیوب، یک کلمه یا عبارت کلیدی وارد کنید. پایین ویدیوهای پیدا شده مرتبط با آن، مرتبط‌ترین صفحه‌های وب بر اساس تشخیص موتور جستجوی وب نیز نشان داده می‌شوند. با لمس یک دکمه می‌توانید گزینه‌های بیشتری را از وب مشاهده کنید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۴ دیدگاه

  1. به شرطی که گیم پلی رو روی سرورهای جدا از youtube بزاره، چون فیلتر هستش

    با سپاس

  2. ایول دم شون گرم خیلی حرکت خوب و عالی ای هست اش

  3. ایول عالیه دم گوگل گرم