کنسول دستی Game Gear Micro

کنسول دستی Game Gear Micro شرکت سگا معرفی شد

شرکت سگا از کنسول دستی Game Gear Micro – گیم گیر میکرو به صورت رسمی رونمایی کرد. همان طور که از نام آن مشخص است، شاهد عرضه یک نسخه بازسازی شده از کنسول ۸ بیتی محبوب سال ۱۹۹۰ این شرکت هستیم.

کنسول گیم گیر در دهه ۹۰ میلادی با این هدف تولید شد که با کنسول گیم بوی شرکت نینتندو به رقابت بپردازد. البته این کنسول دستی کلاسیک هرگز موفقیت مشابه گیم بوی را تجربه نکرد اما شاید کنسول دستی Game Gear Micro بتواند موفقیت‌های آن را ادامه دهد.

سگا از کنسول دستی Game Gear Micro رونمایی کرد 

همان طور که در تصاویر مشاهده می‌کنید، چهار رنگ زرد، قرمز، آبی و مشکی برای این کنسول تایید شده است که هر کدام با بازی‌های اختصاصی خود منتشر می‌شوند.

کنسول دستی Game Gear Micro

عناوین نسخه مشکی:

بازی Sonic the Hedgehog
– بازی Out Run
– بازی Royal Stone
– بازی Puyo Puyo

کنسول دستی Game Gear Micro

عناوین نسخه قرمز:

– بازی The G.G. Shinobi
– بازی Revelations: The Demon Slayer
– بازی  Columns
– بازی Megami Tensei Gaiden: Last Bible Special

کنسول دستی Game Gear Micro

عناوین نسخه آبی:

– بازی Sonic and Tails
– بازی Baku Baku Animal
– بازی Gunstar Heroes
– بازی Sylvan Tale

کنسول دستی Game Gear Micro

عناوین نسخه زرد:

– بازی Nazo Puyo Arle no Roux
– بازی Shining Force Gaiden
– بازی Shining Force Gaiden: Final Conflict
– بازی Shining Force: The Sword of Hajya

صفحه نمایش کنسول دستی Game Gear Micro تنها ۱.۱۵ اینچ و سایز کلی آن ۴۳ در ۸۰ میلی متر است و برای اجرای آن می‌توانید از باطری قلمی کنید. همچنین قابلیت روشن کردن دستگاه به وسیله پورت یو اس بی نیز وجود دارد.

سگا بسته چهار عددی این کنسول را نیز به فروش خواهد ‌رساند که خریداران آن، یک وسیله جانبی به نام پنجره بزرگ (Big Window) دریافت می‌کنند. پنجره بزرگ، یک شیشه مخصوص برای بزرگنمایی تصویر است و جذاب به نظر می‌رسد. تصویر آن را در زیر می‌توانید مشاهده کنید.

کنسول دستی Game Gear Micro

این کنسول در مقایسه با گیم گیر اصلی، ۴۰ درصد کوچک‌تر است و با اینکه ظاهر جذابی دارد اما تعداد بازی‌های محدود آن ناامید کننده به نظر می‌رسد. هنوز مشخص نیست که آیا در آینده نزدیک، بازی‌های بیشتری برای این کنسول دستی منتشر می‌شود یا اصلا قابلیت چنین چیزی را دارد یا خیر. ویدیوی معرفی این کنسول را در ادامه تماشا کنید، این ویدیو تنها به زبان ژاپنی در دسترس است.

این کنسول با قیمتی حدود ۵۰ دلار از تاریخ ۶ اوت ۲۰۲۰ (۱۶ مرداد ۱۳۹۹) وارد بازار ژاپن می‌شود. هنوز مشخص نیست که آیا شاهد عرضه جهانی آن خواهیم بود یا خیر اما در حال حاضر، هدف اصلی سگا، بازار ژاپن است.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۲ دیدگاه

  1. خدایی دیگه کی بااینا بازی می‌کنه من خواهرم یدونه داشت انداختش کنار با تبلت بازی می‌کنه