نسخه موبایل بازی Dead Cells

نسخه موبایل بازی Dead Cells برای اندروید منتشر شد

پس از نزدیک به دو سال انتظار، سرانجام نسخه موبایل بازی Dead Cells – دد سلز برای اندروید منتشر شد و حالا می‌توانید این بازی جذاب را بر روی گوشی هوشمند اندرویدی خود اجرا کنید.

نسخه موبایل بازی Dead Cells پس از نزدیک به دو سال منتشر شد. این بازی در سال ۲۰۱۸ برای کنسول‌ها منتشر شد و از همان زمان، قرار بود برای گوشی‌های هوشمند نیز عرضه شود، اتفاقی که حالا در نهایت رخ داده است.

نسخه موبایل بازی Dead Cells

بازی دد سلز که توسط استودیوی موشن تویین (Motion Twin) توسعه یافته است، در ماه اوت ۲۰۱۸ برای کنسول‌ها عرضه شد و نسخه پورت آن در ماه اوت ۲۰۱۹ برای سیستم عامل آی او اس انتشار یافت. استودیوی پلی دیجیس (Playdigious) که نسخه آی او اس را پورت کرده بود، حالا نسخه اندروید بازی را نیز تکمیل و عرضه کرده است.

مشابه نسخه آی او اس، در نسخه اندروید هم به دو شکل مختلف می‌توانید بازی را انجام دهید. شما قادر هستید با استفاده از دکمه‌های مجازی روی صفحه نمایش، بازی را تجربه کنید یا اگر چالش اثر برای شما زیاد است، می‌توانید گزینه حمله خودکار را انتخاب کنید که در این صورت، حملات و ضربات شما به صورت اتوماتیک به دشمن وارد می‌شوند و می‌توانید راحت‌تر به انجام بازی بپردازید.

نسخه موبایل بازی Dead Cells

بازی دد سِلز یکی از آثار مستقلی است که توانسته در چند مدت اخیر، نظر بازی دوستان را جلب کند و به فروش بالایی برسد. در این بازی روگ لایک (Roguelike)، اگر کشته شوید، همه چیزهایی که به دست آورده‌اید را به راحتی از دست خواهید داد. هدف شما این است که از قلعه فرار کنید و هر کدام از سیاه چاله‌های پرچالش بازی را با موفقیت پشت سر بگذارید. البته سازندگان آن قدر هم بی‌رحم نیستند؛ می‌توانید مهارت‌های شخصیت خود را ارتقا دهید که به شما کمک شایانی در پشت سر گذاشتن مراحل می‌کند. بازی Dead Cells از ساختار غیرخطی بهره می‌برد و مسیرهای مختلفی برای رسیدن به مقصد وجود دارد. این بازی سخت است اما نه به آن شکل که شما را آزار دهد. در زیر می‌توانید به لینک گوگل پلی بازی دسترسی پیدا کرده و آن را دانلود کنید.

دانلود نسخه موبایل بازی Dead Cells برای اندروید

با اینکه بازی تا اینجا موفق و پرفروش ظاهر شده اما طبق اطلاعات منتشر شده، سازندگان به ساخت دنباله برای آن علاقه‌ای ندارند و فعلا می‌خواهند به گسترش و ارتقای اثر بر روی پلتفرم‌های مختلف ادامه دهند. پس می‌توانید منتظر به روز رسانی‌های هیجان انگیزی برای این بازی باشید.

بازی دد سلز تا اینجا توانسته نقدهای مثبتی را در گوگل پلی استور دریافت کند و فعلا با قیمت ۸.۹۹ دلار عرضه می‌شود.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*