گوشی تاشو جدید سامسونگ

پتنت گوشی تاشو جدید سامسونگ با قابلیت دوبار خم شدن منتشر شد

به تازگی پتنتی از گوشی تاشو جدید سامسونگ منتشر شده است که نشان می‌دهد احتمالا نسل بعدی اسمارت فون‌های تاشو سامسونگ با قابلیت دوبار تاشدن و شکل قلاب مانند عرضه می‌شوند.

پتنت فاش شده از گوشی تاشو جدید سامسونگ تایید می‌کند که احتمالا در آینده نزدیک شاهد اسمارت فونی تاشو با دو لولا برای تاشدن گوشی خواهیم بود. درحال حاضر سامسونگ پیشتاز تولید گوشی‌های تاشو است و تاکنون دو مدل گلکسی فولد و گلکسی زد فلیپ را با بدنه خم شونده با بازار عرضه کرده است. طبق اخبار منتشر شده این شرکت قصد دارد سومین گوشی تاشو خود را با نام گلکسی فولد ۲ در تاریخ ۱۵ مرداد معرفی کند.

گوشی تاشو جدید سامسونگ

طراحی ظاهری گوشی تاشو جدید سامسونگ

پتنت جدیدی که از سامسونگ منتشر شده است، گوشی تاشویی با دو خط تا در بالا و پایین گوشی را نشان می‌دهد. در این تصاویر گوشی پس از تا شدن شکلی شبیه به قلاب ماهیگیری پیدا می‌کند. همانطور که در پتنت ثبت شده مشخص است، قسمت پایین گوشی تاشو جدید سامسونگ به سمت جلوی دستگاه و قسمت بالا به سمت پشت گوشی خم می‌شوند. البته اینطور که در تصاویر مشخص است برخلاف گلکسی زد فلیپ، دستگاه پس از تاشدن به طور کامل تخت نمی‌شود و مقداری قوس دارد. سامسونگ دیسپلی این پتنت را در سال ۲۰۱۸ ارائه کرده است و حالا پس از گذشت یک سال و نیم، حق ثبت اختراع سامسونگ تایید شده است. به این ترتیب بعد از اینکه مراحل تولید نمایشگر توسط سامسونگ دیسپلی کامل شد، سامسونگ الکترونیک می‌تواند از آن در اسمارت فون‌های جدیدش استفاده کند.

گوشی تاشو جدید سامسونگ

البته باید به این نکته هم اشاره کرد که تصویب شدن یک حق ثبت اختراع لزوما به معنای تولید شدن یک محصول با این طراحی نیست. با وجود اینکه گوشی تاشو جدید سامسونگ که در پتنت آمده است توانایی خم شدن به طور کامل را ندارد، استفاده و حمل آن کمی دشوار خواهد بود. به همین دلیل احتمال دارد که محصول نهایی سامسونگ از نظر طراحی با تصویر ثبت شده در پتنت تفاوت داشته باشد. به هرحال با توجه به بازار روبه رشد تلفن‌های تاشو، انتظار می‌رود که در آینده نزدیک گوشی‌های تاشو با قابلیت دو بار تاشدن و تجربه کاربری بهتری را مشاهده کنیم. باتوجه به شکل و شمایل گوشی موجود در پتنت، احتمالا سامسونگ این حق ثبت اختراع را برای نسل‌های بعدی گلکسی زد فلیپ ثبت کرده است.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. خب بعد از خز کردن تعداد دوربین ها میرسم به تعداد حالت خم شدگی تا انکه نهایتا ه گوش کاملا منعطف تولید شه