فیلتر اینستاگرام

برخی از افراد با انتشار اخبار جعلی به دنبال فیلتر اینستاگرام هستند

اخیرا در فضای مجازی عده‌ای با انتشار اخبار جعلی قصد دارند شرایطی را برای فیلتر اینستاگرام به وجود آورند. در ادامه جزئیات این ماجرا را بررسی می‌کنیم.

طی روزهای گذشته در فضای مجازی خبرهای متعددی مبنی بر تغییر سیاست شبکه اجتماعی اینستاگرام در خصوص محتواهای مستهجن و برهنه منتشر شده است و این افراد تاکید دارند از این پس اینستاگرام با انتشار تصاویر و محتواهای مستهجن مشکلی نخواهد داشت، اما با یک بررسی کوتاه متوجه خواهیم شد که این اخبار کاملا جعلی بوده و در هیچ یک از حساب‌های رسمی اینستاگرام شاهد اعلام چنین موضوعی نیستیم. در واقع برخی از افراد با اهداف نامعلومی به دنبال آماده‌سازی شرایط برای فیلترینگ اینستاگرام هستند.

انتشار خبرهای جعلی با هدف فیلتر اینستاگرام

علاوه بر این که با بررسی چنین خبرهایی از جعلی بودن آنها مطمئن می‌شویم، از طرفی این سوال مطرح می‌شود که این اخبار با چه هدفی تولید شده و تولید این اخبار برای آنها چه منافعی به همراه دارد؟ در ادامه متن یکی از این خبرهای جعلی را مشاهده می‌کنید:

از امروز کاربران می‌توانند در شبکه اجتماعی اینستاگرام بدون بن و ریپورت شدن حساب کاربری خود، فیلم غیراخلاقی را در شبکه اجتماعی آپلود کرده و لایوهای غیراخلاقی را نیز بدون قطع شدن منتشر کنند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

2 دیدگاه

  1. خوب اخه چه سودی میبرن

  2. انشالله که جعلی باشه