گلگسی ای 51

نتیجه تست باتری گلگسی ای ۵۱ و گلکسی ای ۷۱ سامسونگ منتشر شد

دو گوشی Samsung Galaxy A51 و Galaxy A71 جزو محبوبترین میان رده‌ها محسوب می‌شوند. به تازگی نتیجه تست باتری گلگسی ای ۵۱ و گلکسی ای ۷۱ سامسونگ منتشر شده است.

گوشی های اقتصادی سری A سامسونگ، که با قابلیت‌ها و مشخصات فنی جذابی همراه شده‌اند، فروش خوبی را در سراسر دنیا تجربه کردند. آن‌ها، به استثنای مدل رده بالایی همچون سامسونگ گلکسی ای ۹۰ ۵جی، قیمتی زیر ۴۰۰ دلار داشته و ارزانتر از اپل آیفون اس ای ۲۰۲۰ محسوب می‌شوند، در عین حال قابلیت‌هایی نظیر نمایشگر سوپرامولد، باتری بزرگ و دوربین‌های چندگانه با رزولوشن بالا دارند.

دو محصول جدید در این سری، سامسونگ گلکسی ای ۵۱ و سامسونگ گلکسی ای ۷۱ محسوب می‌شوند. وب سایت PhoneArena به تازگی به تست باتری این دو گجت اندرویدی پرداخته است. تست دوام باتری این وب سایت متشکل از سه بخش مرور وب، پخش آنلاین ویدیو و اجرای بازی‌های سه بعدی است.

باتری گلگسی ای ۵۱ از برادر بزرگتر آن کوچکتر است. ظرفیت باتری Galaxy A51 و Galaxy A71 به ترتیب ۴۰۰۰ و ۴۵۰۰ میلی‌آمپر ساعت است. از این نظر می‌توان آن‌ها را برابر با ظرفیت باتری گلکسی اس ۲۰ و گلکسی اس ۲۰ پلاس دانست.

دوام باتری گلگسی ای ۵۱ و ای ۷۱ در مرور وب

دوام باتری گلگسی ای 51

عمر باتری هر دو گوشی با وجود داشتن ظرفیت‌هایی متفاوت، تقریبا برابر و حدود یازده ساعت بود. آن‌ها تنها چند دقیقه در تست گشت و گذار در وب با یکدیگر اختلاف داشتند. این عدد بسیار مناسب است، اما رکوردی شگفت‌انگیز نیست، چرا که چند گوشی اقتصادی دیگر از سایر برندها نیز به آن دست پیدا کرده‌اند. اگر هر روز رمان زیادی را در وب سپری کرده و به عمر بالای باتری اهمیت می‌دهید، یکی از بهترین گوشی‌های هوشمند برایتان موتورولا موتو جی ۸ پاور است. این گوشی با یک مرتبه شارژ، نزدیک به ۱۶ ساعت دوام آورد!

دوام باتری گلگسی A51 و A71 در پخش ویدیو

دوام باتری گلگسی ای 51

در این قسمت اختلاف بین دو گوشی میان‌رده سامسونگ بیشتر شد. گوشی‌های سامسونگ، معمولا از نظر دوام باتری حین پخش آنلاین ویدیویو از یوتیوب امتیازهای خوبی به دست می‌آورند. گلکسی ای ۷۱ توانست این وضعیت را حفظ کند، اما برادر کوچکترش به این موفقیت دست پیدا نکرد و عملکردی متوسط ارائه کرد. سامسونگ گلکسی ای ۷۱ نه تنها به خاطر داشتن نمایشگری بزرگتر برای تماشای ویدیو ایده‌آل‌تر است، بلکه دوام باتری بیشتری نیز دارد. در فهرست چند گوشی هوشمندی که از نظر دوام باتری در زمان پخش آنلاین ویدیو بررسی کردیم، Galaxy A71 بهترین عملکرد را داشت.

دوام باتری گلگسی ای ۵۱ و ای ۷۱ در اجرای بازی

دوام باتری گلگسی ای 71

در نهایت، به جذاب‌ترین بخش تست دوام باتری گلکسی ای ۵۱ و گلکسی ای ۷۱ یعنی حین اجرای بازی می‌رسیم. گوشی بزرگتر، مجددا با اختلافی زیاد گلکسی ای ۵۱ و همچنین سایر رقبا را شکست داد؛ اگر روی گلکسی ای ۷۱، به طور مستمر بازی‌های سه بعدی اجرا کنید، ۱۲ ساعت و ۴۶ دقیقه دوام خواهد آورد! البته این زمان بسته به نوع بازی و فشاری که روی منابع پردازشی وارد می‌کند، متفاوت خواهد بود،‌ اما همچنان عدد قابل توجهی است.

به شکلی عجیب، اختلاف دو گوشی مورد بحث سامسونگ در این قسمت تست باتری وحشتناک شد! ظرفیت آن‌ها تنها ۵۰۰ میلی‌آمپر ساعت با یکدیگر تفاوت دارد، اما در صورت اجرای بازی‌های موبایل سه بعدی روی Galaxy A51 بیشتر از ۶ ساعت و ۴۰ دقیقه نمی‌توانید روی دوام باتری آن حساب کنید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*