رقابت عکاسی Capture the Atlas

اعلام برندگان رقابت عکاسی Capture the Atlas

برندگان رقابت عکاسی Capture the Atlas یا اطلس را ثبت کنید در سال ۲۰۲۰ اعلام شدند. در ادامه می‌توانید بهترین تصاویر ثبت شده از کهکشان راه شیری را مشاهده کنید.

وبلاگ اطلس را ثبت کنید (Capture the Atlas) هر ساله رقابتی را برای ثبت بهترین تصاویر از آسمان برگزار می‌کند و در پایان هر دوره از بهترین عکاسان تقدیر می‌شود. در این دوره نیز تصاویر زیبایی از کهکشان راه شیری به ثبت رسیده است. در واقع عکاسان به ویژه عکاسان حوزه نجوم آسمان شب را یک بوم نقاشی زیبا معرفی می‌کنند و عکس‌برداری از کهکشان راه شیری را قسمت هیجان‌انگیز آن می‌دانند. طبق لیستی که از بهترین تصاویر منتشر شده است، تصاویر کهکشان راه شیری از کشورهای مختلف به چشم می‌خورد که می‌توان درخشش ستارگان آسمان را در فضاهای مختلفی چون دریا، صحرا و فضای برفی تماشا کرد.

برترین تصاویر رقابت عکاسی Capture the Atlas

در ادامه منتخبی از تصاویر این دوره از رقابت عکاسی «اطلس را ثبت کنید» را مشاهده می‌کنید:

رقابت عکاسی Capture the Atlas رقابت عکاسی Capture the Atlas رقابت عکاسی Capture the Atlas رقابت عکاسی Capture the Atlas رقابت عکاسی Capture the Atlas رقابت عکاسی Capture the Atlas رقابت عکاسی Capture the Atlas رقابت عکاسی Capture the Atlas رقابت عکاسی Capture the Atlas رقابت عکاسی Capture the Atlas

لیست تمامی تصاویر ثبت شده از کهکشان راه شیری در این دوره از رقابت عکاسی را می‌توانید از اینجا با کیفیت اصلی مشاهده کنید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. سلام خسته نباشین
    امروز یه پیامک کلاهبرداری تحت عنوان “برای جلوگیری از باطل شدن بن خود فوری تماس بگیرید”دریافت کردم
    که بهم گفتن در قرعه کشی سالانه برنده خودرو شدم
    و بایستی تا ۱۵ یا ۲۰ دقیقه دیگه یک میلیون تومان به شماره حسابی که فرستادن ارسال کنم

    خوااااهشن این خبر رو منتشر کنین چون من توی اینترنت گشتم و گفته بودن که روش جدید کلاهبرداریه