واکسن کرونا

چین واکسن کرونا را تا مهر ماه به بازار عرضه خواهد کرد

محققان چینی توانستند با موفقیت آزمایش بالینی دو واکسن کرونا را به انجام برسانند. طبق گفته این محققان تا اوایل مهرماه سال جاری شاهد عرضه این واکسن‌ها به بازار خواهیم بود.

گروه ملی بیوتک چین (CNBG) اخیرا موفق به توسعه دو واکسن کرونا شد و به تازگی این واکسن‌ها نیز توانستند آزمایش بالینی مرحله ۲ را پشت سر بگذارند. آزمایش قبلی این واکسن‌ها در تاریخ ۱۶ ژوئن بود و اکنون با موفقیت مجدد در آزمایش‌ها انتظار می‌رود فرایند تولید و عرضه آنها در آینده نزدیک انجام شود.

جزئیات ساخت دو واکسن کرونا چینی

این دو واکسن با کمک به بدن داوطلبان توانستند فرایند تولید آنتی بادی را افزایش دهند که نتیجه آن در مقابل بیماری کووید ۱۹ امیدوارکننده بوده است. البته این دو واکسن به گروه ملی بیوتک چین (CNBG) تعلق دارند، اما شعب مختلف این شرکت یکی در ووهان و دیگری در پکن آنها را توسعه داده‌اند. گفتنی است تا به امروز ده‌ها واکسن در دست توسعه قرار داشته و تا به امروز هیچ از آنها به مصرف تجاری نرسیده است، اما انتظار می‌رود این دو واکسن چینی کروناویروس تا اوایل مهرماه سال جاری به بازار عرضه شوند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۳ دیدگاه

  1. متاسفم واسه گجت نیوز کارش شده چپ و راست فقط تبلیغ اجناس بنجل چینى ضمنا این واکسن بدرنخور بى کیفیت چینى که باید تو دست مبارک مردم ایران تزریق بشه هیچ تاثیرى نداره هیچ تازه عوارض هم داره پس به هیچ وجه استفاده نکنید.

  2. خدا لعنت تون بکنه چینى هاى کثیف کمونیستى هاى عوضى واکسن بخوره تو اون سر رئیس جمهور قاتل جنایکارتون دنیا رو شماها به کثافت کشیدید الان هم یه ویروس جدید دیگه درست کردند لعنتى ها..

  3. خدا لعنت تون بکنه چینى هاى کثیف کمونیستى هاى عوضى واکسن بخوره تو اون سر رئیس جمهور قاتل جنایکارتون دنیا رو شماها به کثافت کشیدید الان هم یه ویروس جدید دیگه درست کردند لعنتى ها.