بزرگترین برندشاپ هواوی

بزرگترین برندشاپ هواوی در شانگهای چین افتتاح شد

بزرگترین برندشاپ هواوی مختص فروش گوشی های پرچمدار این برند بزرگ چینی در تاریخ ۴ تیرماه در شرق شهر شانگهای چین افتتاح شد.

در تاریخ ۴ تیرماه سال جاری هواوی در مراسمی بزرگ‌ترین فروشگاه اختصاصی گوشی‌های پرچمدار خود را در شرق شهر شانگهای (Shanghai) افتتاح کرد. این فروشگاه در منطقه تجاری شهر واقع شده است، منطقه‌ای با ۵۰۰۰ متر مربع وسعت که یکی از قطب‌های تجاری و فناوری در شهر به حساب می‌آید.

جزئیات افتتاح بزرگترین برندشاپ هواوی

بزرگترین برندشاپ هواوی

در مراسم افتتاح این فروشگاه هواوی، ریچارد یو (Richard Yu) مدیرعامل هواوی گفت:

ارتباط مستقیم با مشتری همواره برای هواوی اهمیت بالایی دارد. ارتباط ما فقط یک ارتباط بین فروشنده و خریدار نیست بلکه ما مقید به ارائه بهترین خدمات به مشتری هستیم. فروشگاه جدید باید جایی باشد تا مشتریان، مصرف‌کنندگان و حتی تولیدکنندگان در آن دور هم جمع شوند.

هواوی در این فروشگاه، بخشی اختصاصی برای معرفی استفاده همه‌جانبه از هوش مصنوعی در زندگی دارد که در آن به مشتریان امکان تجربه زندگی در یک خانه که تمام اجزای آن مبتنی بر هوش مصنوعی کار می‌کند  را می‌دهد. تمام اجزا و لوازم این خانه به کمک اینترنت اشیا به هم متصل هستند و با هماهنگی یکدیگر و به کمک هوش مصنوعی فعالیت می‌کنند.

بزرگترین برندشاپ هواوی

در جریان ساخت این فروشگاه، هواوی همکاری تنگاتنگی را با واحد بناهای تاریخی شهر شانگهای داشته تا با حفظ ظاهر و جنبه تاریخی ساختمان فروشگاه، آن را تبدیل به مکانی برای فعالیت‌های اجتماعی کند تا افراد بتوانند در آن استراحت کرده، با یکدیگر ارتباط برقرار کرده و اطلاعات خود را به اشتراک بگذارند. این مطالب توسط هرمن ژو (Herman Zhu) مدیر بازاریابی بخش مصرف‌کنندگان هواوی در مراسم افتتاحیه گفته شده است.

بزرگترین برندشاپ هواوی

در طبقه اول این فروشگاه کلیه محصولات هواوی به نمایش گذاشته شده و در طبقه دوم نیز هوش مصنوعی قدرتمند هواوی در معرض دید قرار گرفته که دارای پنج بخش مختلف شامل خانه هوشمند، محل‌کار قابل جابه‌جایی، سلامتی و تندرستی، سفر آسان و بخش سرگرمی می‌شود. در این بخش مشتریان فناوری‌های آینده در این حیطه را تجربه کرده و با امکانات هوشمند و نوآورانه بسیاری آشنا می‌شوند، امکاناتی که به کمک تحقیقات گسترده هواوی در همه بخش‌ها به دست آمده است.

این مطلب در قالب رپورتاژ آگهی و توسط شرکت های ثالث به عنوان بیانیه مطبوعاتی یا متن تبلیغاتی برای گجت نیوز ارسال شده و گجت نیوز در قبال موارد مندرج در آن مسئولیتی ندارد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*