قیمت خودروهای SWM

قیمت خودروهای SWM سیف خودرو در تیر ۹۹

قیمت خودروهای SWM در تیر ۹۹ اعلام شد. شرکت سیف خودرو قیمت شاسی بلندهای G01 و G01F را تیر ۹۹ اعلام کرد که نسبت به قبل افزایش پیدا کردند.

شرکت سیف خودرو به عنوان عرضه‌کننده شاسی بلندهای چینی SWM در ایران اخیرا با انتشار بخشنامه‌ای خودروهای G01 و G01F را در تیر ماه به بازار عرضه کرد که طبق این بخشنامه قیمت خودروهای چینی G01 و G01F به میزان چشمگیری افزایش پیدا کرده است. شرکت سیف خودرو با عرضه محصولات برند SWM قصد دارد تا سهمی از بازار ایران را از آن خود کند و تعهدات خودروهای بیسو را نیز به انجام برساند و در همین راستا اخیرا محصول جدید این شرکت با نام SWM G01 به مشتریان این خودرو تحویل داده شد.

افزایش قیمت خودروهای SWM

طبق بخشنامه فروش جدید سیف خودرو، قیمت نقدی G01 با موعد تحویل مرداد ۵۸۰ میلیون تومان و قیمت نقدی G01F با موعد تحویل شهریور نیز ۶۵۰ میلیون تومان اعلام شده است، در شرایطی که قیمت G01 در خرداد ۳۱۰ میلیون تومان و قیمت G01F نیز در خرداد ۳۵۰ میلیون تومان بود.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۶ دیدگاه

  1. یعنی قشنگ بازار شده خود سرگردنه هرکی هر کاری مبخواد میکنه

  2. قیمتا ببرید بالا ببینم به کجا خواهیم رسید

  3. تو این مملکت هر کی صبح از خواب بلند می شود برای خودش یک قیمت تعیین می کند به هیچ کسی هم پاسخگو نیست

  4. خودرو بسیار بی کیفیت ….هیچ قطعه ای در بازار پیدا نمی کنید فقط باید خرید گذاشت گوشه حیاط ….حداقل برندهای دیگه چینی ۴ تا مغازه قطعه شو میفروشن..

  5. با توجه به اینکه با این قیمت استقبال زیادی نخواهد داشت بعد از مدت کوتاهی از بازار حذف و مشکلات تامین قطعه و ئیدا کردن تعمیرکار مجرب براش دشوار خواهد شد. منطقی با شرایط مملکت ما اینه که ماشین های تو بورس خرید بشه

  6. کی ب کیه…هرقیمتی دوست دارید بزارید…آب ک از سر گذشت..