فرار عروسک آنابل

آیا فرار عروسک آنابل از موزه واقعیت دارد؟

اخیرا شایعه فرار عروسک آنابل از موزه وارن اوکالت در آمریکا در فضای مجازی حواشی زیادی را به همراه داشت، اما حقیقت ماجرا چیست؟

اخیرا در میان کاربران شبکه‌های اجتماعی شایعه فرار عروسک آنابل از موزه وارن اوکالت در آمریکا منتشر شد که حواشی زیادی را به وجود آورد، اما آیا واقعا عروسک ترسناک و تسخیر شده آنابل از موزه فرار کرده است؟ در ادامه حقیقت این ماجرا را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

فرار عروسک آنابل شایعه بود

حقیقت این ماجرا آن است که یکی از کاربران چینی یوتیوب به دلیل یک ترجمه اشتباه شایعه فرار عروسک تسخیر شده آنابل را به وجود آورد. در واقع آنابل والیس بازیگر ۳۵ ساله انگلیسی که کاربران آن را با بازی در سریال پیکی بلایندرز و فیلم آنابل (۲۰۱۴) می‌شناسند، در یک مصاحبه اعلام کرد در فیلم مومیایی (۲۰۱۷) توانست تام کروز، همبازی خود را متقاعد سازد تا در یک صحنه در کنار هم بدوند، اما یکی از کاربران چینی این مصاحبه را به زبان چینی به شکل آنابل فرار کرد (Annabelle escaped) تغییر داد که همین موضوع حواشی زیادی را به همراه داشت.

گفتنی است آنابل یک عروسک موقرمز و کودکانه است که بر اساس یک فیلمنامه توسط روح یک دختر جوان به نام آنابل هیگینز تسخیر شده بود. این عروسک ترسناک متعلق به اد و لورن وارن بوده که جزو محققان و نویسندگان حوزه ماورالطبیعه هستند. این زوج در سال ۱۹۷۰ پس از اینکه یک دانشجوی پرستاری ادعا کرد آنابل تسخیر شده است، این عروسک را خریداری کرده و در ویترین موزه خانوادگی خود در ایالت کانکتیکات قرار دادند. البته این موزه در سال ۲۰۱۹ تعطیل شد و در حال حاضر در مالکیت تونی اسپرا به عنوان داماد خانواده وارن قرار دارد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. بابا اصن عروسک با اون قدرت بنظر من اصلا وجود نداره

  2. گفتند که عروسک اصلی در جای دیگری نگهداری می‌شده