فودی F22

پیکاپ آفرودی فودی F22 در راه بازار ایران

شرکت زامیاد طی همکاری با شرکت چینی فودی قصد دارد پیکاپ آفرودی فودی F22 دو کابین دو دیفرانسیل را تولید و به بازار ایران عرضه کند.

به زودی پیکاپ‌های آفرودی جدیدی روانه بازار ایران خواهند شد که تاکنون عرضه آمیکو آسنا توربو اتوماتیک و جک تی ۸ قطعی شده است، اما خبرها حاکی از آن است که یک پیکاپ آفرودی دیگری نیز در سال جاری روانه بازار خواهد شد. در واقع شرکت زامیاد طی همکاری با شرکت چینی فودی قصد دارد پیکاپ فودی F22 را در داخل کشور تولید و به فروش برساند. گفتنی است طی ماه‌های گذشته خبرهایی در خصوص عرضه شاسی بلند آفرودی فودی لندفورت توسط شرکت زامیاد منتشر شد، اما گویا زامیاد آن پروژه را متوقف کرده و به دنبال عرضه فودی اف ۲۲ است.

مشخصات پیکاپ آفرودی فودی F22

فودی F22

پیکاپ چینی فودی F22 در بازارهای هدف در مدل تک دیفرانسیل عقب و دو دیفرانسیل به فروش می‌رسد. همچنین مشتریان بر اساس نیاز خود می‌توانند فودی اف ۲۲ را با موتورهای مختلف بنزینی و دیزلی سفارش دهند، اما شنیده‌ها حاکی از آن است که این پیکاپ آفرودی با موتور ۲.۴ لیتری ۴G69 به بازار ایران راه پیدا خواهد کرد که قادر به تولید ۱۳۶ اسب بخار و گشتاور ۲۰۰ نیوتن‌متر است. موتور ۴G69 جزو معروف‌ترین موتورهای شرکت میتسوبیشی محسوب می‌شود که شرکت چینی فودی چند سال قبل امتیاز تولید آن را دریافت کرده است.

فودی F22

هم‌اکنون پیکاپ‌های زیادی نظیر آمیکو آسنا، فوتون تونلند بنزینی و کاپرا ۲ از مدل‌های مختلف موتور ۴G69 بهره می‌برند و به نظر می‌رسد شرکت زامیاد نیز با توجه به عملکرد بالا این موتور، برای نخستین پیکاپ آفرودی خود هم پیشرانه ۴G69 را در نظر گرفته باشد. گفتنی است شرکت فودی چین طی سال‌های اخیرا برای طراحی پلتفرم محصولات خود با خودروسازان ایسوزو و دانگ فنگ همکاری داشته و خودرو فودی اف ۲۲ نیز از تجربه‌های گذشته این شرکت خودروسازی بهره می‌برد.

فودی F22

فودی F22 هنگام عرضه به بازار ایران از امکاناتی چون تنظیم وضعیت دیفرانسیل الکتریکی، تهویه الکتریکی، رینگ آلومینیومی، شیشه‌ها و آینه‌های برقی، دوربین عقب، نمایشگر لمسی، تریم داخلی چرم مصنوعی بهره خواهد برد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*