پرسرعت ترین اینترنت موبایل

پرسرعت ترین اینترنت موبایل به کدام کشور تعلق دارد + بررسی سرعت اینترنت ایران

لیست پرسرعت ترین اینترنت موبایل در جهان از سوی وب‌سایت Speedtest منتشر شد. در ادامه سرعت اینترنت همراه و ثابت در کشورهای مختلف و ایران را بررسی می‌کنیم.

وب‌سایت اسپید تست (Speedtest) که به عنوان یک مرجع معتبر در خصوص سنجش سرعت اینترنت محسوب می‌شود، لیست جدیدی از پرسرعت ترین اینترنت موبایل در جهان را تا ماه جولای ۲۰۲۰ منتشر کرد که طبق آن کشورهای امارات، کره جنوبی و چین به ترتیب رتبه ۱ تا ۳ لیست سریع ترین اینترنت همراه در جهان را از آن خود کرده‌اند.

پرسرعت ترین اینترنت موبایل

بر اساس آماری که توسط وبسایت Speedtest منتشر شده است، میانگین سرعت دانلود اینترنت موبایل در جهان تا ماه جولای ۲۰۲۰ حدود ۳۴.۵۱ مگابیت بر ثانیه بوده و میانگین سرعت آپلود اینترنت موبایل در جهان نیز ۱۰.۹۳ مگابیت بر ثانیه اعلام شده است. در بخش اینترنت ثابت نیز میانگین سرعت دانلود در جهان ۸۱.۴۶ مگابیت بر ثانیه و میانگین سرعت آپلود در جهان حدود ۴۲.۶۳ مگابیت بر ثانیه است.

کشورهای دارای پرسرعت ترین اینترنت موبایل

وبسایت Speedtest آماری از پرسرعت ترین اینترنت موبایل در جهان را منتشر کرده است که بر اساس آن کشور امارات با سرعت ۱۱۰.۹۰ مگابیت بر ثانیه در جایگاه نخست، کره جنوبی با سرعت ۱۰۹.۰۴ مگابیت بر ثانیه در جایگاه دوم، چین با سرعت ۱۰۵.۱۱ مگابیت بر ثانیه در جایگاه سوم، قطر با سرعت ۸۸.۷۸ مگابیت بر ثانیه در جایگاه چهارم و عربستان با سرعت ۷۱.۷۳ مگابیت بر ثانیه در جایگاه پنجم قرار دارد.

آمار پرسرعت ترین اینترنت ثابت نیز به این شرح است که سنگاپور با سرعت ۲۱۳.۱۸ مگابیت بر ثانیه در جایگاه اول، هنگ کنگ با سرعت ۲۰۲.۶۰ مگابیت بر ثانیه در جایگاه دوم، تایلند با ۱۷۱.۴۵ مگابیت بر ثانیه در جایگاه سوم، کره جنوبی با سرعت ۱۶۹.۷۴ مگابیت بر ثانیه در جایگاه چهارم و رومانی با سرعت ۱۶۳.۵۴ مگابیت بر ثانیه در جایگاه پنجم قرار دارد.

وضعیت سرعت اینترنت در ایران

پرسرعت ترین اینترنت موبایل

میانگین سرعت دانلود اینترنت موبایل در ایران تا ماه جولای ۲۰۲۰ حدود ۲۷.۲۷ مگابیت بر ثانیه و متوسط سرعت آپلود اینترنت همراه در کشورمان حدود ۱۱.۳۹ مگابیت بر ثانیه اعلام شده که از این حیث ایران از میان ۱۳۸ کشور در رتبه ۷۴ قرار دارد.

پرسرعت ترین اینترنت موبایل

در بخش اینترنت ثابت نیز میانگین سرعت دانلود در کشورمان حدود ۱۸.۱۴ مگابیت بر ثانیه و میانگین سرعت آپلود آن ۱۰.۹۸ مگابیت بر ثانیه در ماه جولای است که از این حیث ایران از میان ۱۷۴ کشور در رتبه ۱۲۵ قرار دارد.

پرسرعت ترین اینترنت موبایل

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۳ دیدگاه

  1. تمام وبسایت های خارجی یا فیلترن و یا باید ۹۷ بار رفرش کنی تا صفحه باز بشه

    خاک بر سر خودمان که از ماست که بر ماست

    مسئول محترم خودسانسوری خودسانسوری خودسانسوری

    خودسانسوری ها رو هر چی دوست داشتید پر کنید

    با سپاس

  2. اینترنت ایران همش مسخره بازیه