دوربین آیفون اس ای 2020 در DxOMark

آغاز تولید آیفون در هند با گوشی اس ای ۲۰۲۰؛ هند جایگزین چین می‌شود؟

شرکت اپل تولید آیفون در هند را شروع کرده است. گوشی آیفون اس ای – iPhone SE 2020 از این هفته در هند مونتاژ خواهد شد.

آنچه که با توجه به سیاست‌های شرکت اپل برای ما نمایان شده است، این است که شرکت اپل همواره در حال توسعه خط تولید و مونتاژ محصولات خود است. ایجاد خط تولید آیفون در هند صرفه‌های اقتصادی قابل توجهی برای این شرکت بزرگ آمریکایی دارد. این خبر که توسط خود شرکت اپل در بیانیه‌ای تایید شده موجب شده تا بنظر بیاید که از این پس باید منتظر تولید و مونتاژ گوشی‌های بیشتری از اپل در کشور هند باشیم.

آیفون اس ای 2020

تولید آیفون در هند ؛ صرفه‌ی اقتصادی برای اپل

داشتن خط تولید در کشورهای مختلف قوانین خاص خودش را دارد. کشور هند با توجه به جمعیت و نیروی کاری که دارد، یک گزینه مناسب برای داشتن خط تولید دستگاه‌های هوشمند اپل خواهد بود. اما این تمام ماجرا نبوده و دلیل انتخاب کشور هند، صرفه‌ی اقتصادی برای شرکت آمریکایی است. شرکت اپل در واقع با تولید و مونتاژ دستگاه‌های جدید خود در هند تا ۲۰ درصد در پرداخت مالیات برای واردات تجهیزات جدید صرفه‌جویی خواهد کرد.

همچنین بر اساس شنیده‌ها، قرار است در سالیان آتی شرکت اپل در حدود ۲۰ درصد از خط تولید خود را از کشور چین به هند منتقل نماید. در واقع کاملا مشخص و واضح است که این تصمیم به دلیل صرفه‌ی اقتصادی گرفته شده و باید منتظر باشیم تا ببینیم آیا واقعا خبر انتقال ۲۰ درصدی تولید دستگاه‌های شرکت اپل از چین به هند به واقعیت خواهد رسید یا خیر.

همچنین انتظار می‌رود که گوشی‌های تولید شده آیفون اس ای ۲۰۲۰ در کشور هند با قیمت‌های رقابتی و پایین‌تری به بازار روانه شوند. این موضوع قطعا می‌تواند استقبال از این خط تولید را بیشتر کند. گوشی‌های تولید شده اپل در هند قرار است از هفته دیگر وارد قفسه‌های فروشگاه‌های رسمی اپل شوند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۲ دیدگاه

  1. امروز هم قیمت آیفون ها در بازار داخلی شدیدا افزایش داشت…..