پیش فروش کنسول پلی استیشن 5 - PS5 توسط سونی

پیش فروش کنسول پلی استیشن ۵ برای افرادی محدود شروع شد

ظاهرا پیش فروش کنسول پلی استیشن ۵ – PlayStation 5 توسط سونی اعلام شده اما تنها تعداد محدودی از کاربران می‌توانند که آن را خریداری کنند.

مدتی می‌گذرد که کنسول نسل آینده سونی، یعنی پلی استیشن ۵ به صورت کامل رونمایی شده و از همان موقع، مسائلی مانند تاریخ دقیق عرضه و میزان قیمت، از سوالات همیشگی کاربران بوده است.

حدودا هفته گذشته، شایعات بسیاری درباره تاریخ عرضه این کنسول در سطح اینترنت مطرح شدند که همه آن‌ها، اشاره به زمانی در محدوده ماه‌های آبان و آذر (نوامبر) داشتند. با این وجود، روز گذشته سونی در خبری کاملا غیرمنتظره، اعلام کرد که پیش فروش کنسول پلی استیشن ۵ را تنها در تعدادی محدود شروع خواهد کرد.

پیش فروش کنسول پلی استیشن 5 - PS5 توسط سونی

البته این به آن معنا نیست که همین الان دسترسی شما برای خرید کنسول PS5 کاملا آزاد بوده و بتوانید به سرعت آن را (مخصوصا در ایران) پیش خرید کنید. همانطور که اشاره شد، این پیش‌فروش تنها مخصوص تعداد محدودی از کاربران خواهد؛ به این صورت که سونی، یک ایمیل را برای افرادی که ای دی PSN دارند ارسال می‌کند؛ سپس این افراد باید در اسرع وقت روی لینک آن کلیک کرده و خیلی فوری فرم ثبت‌نام آن را پر کنند.

البته این ایمیل برای همه کاربران ارسال نخواهد شد؛ به گفته سونی، آمار فعالیت افراد و ساعت‌هایی که در کنسول پلی استیشن خود آنلاین بوده‌اند، تاثیر بسیاری در انتخاب شدن آن‌ها به عنوان کاربر برتر دارد. همچنین لینک حاضر در این ایمیل‌ها، تاریخ انقضا بسیار کوتاهی خواهند داشت و در صورتی که به موقع بر روی آن کلیک نشود، لینک برداشته شده و برای کاربر دیگری ارسال خواهد شد.

لازم به ذکر است که برای پر کردن فرم ثبت‌نام، شما به یک آدرس حاضر در ایالات متحده نیاز خواهید داشت. همچنین در فرم موردنظر، می‌توانید دو کنترلر DualSense به همراه دو هدست Pulse 3D و دو دوربین HD را نیز سفارش دهید.

به هر حال حتی اگر به موقع هم به این پیام دسترسی پیدا کرده و فرم آن را تکمیل کنید، باید بدانید که سونی هنوز هیچ قیمت و تاریخ خاصی را برای عرضه کنسول مشخص نکرده است. همچنین اضافه کردن یک آدرس منزل در ایالات متحده، از مشکلات اصلی کاربران ایرانی در انجام این ثبت‌نام خواهد بود.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۲ دیدگاه

  1. یعنی چی برای افراد محدود اخه