ماشین لباسشویی WashTower ال جی

معرفی ماشین لباسشویی WashTower ال جی

ماشین لباسشویی WashTower ال جی نتیجه کاربردی نوآوری‌های ال جی با ترکیب ماشین لباسشویی، خشک‌کن و فناوری‌های پیشرفته است. در ادامه با قابلیت‌های این ماشین لباسشویی LG آشنا می‌شویم.

ال جی الکترونیکس برای بازدیدکنندگانی که مشتاق سطح بالاتری از راحتی و آسایش در انجام کارهای خانه هستند، به شکل مجازی جدیدترین راهکار خشک‌شویی و لباسشویی خود را در IFA 2020 رونمایی کرد. این محصول که ترکیبی از یک ماشین لباسشویی و یک دستگاه خشک‌کن در قالب یک محصول واحد بوده و آخرین تکنولوژی‌ها و قابلیت‌های هوشمند ال جی را در خود جای داده، LG WashTower نام‌گذاری شده که قرار است با سیستم جامع مراقبت از البسه، بیشترین آسایش و راحتی ممکن را برای کاربران فراهم آورد. این محصول مبتکرانه گروه لوازم خانگی قرار است طی سال جاری در سراسر جهان وارد بازار شود و برای شروع از ماه آینده میلادی در آمریکای شمالی فروش آن آغاز خواهد شد.

آشنایی با ماشین لباسشویی WashTower ال جی

ماشین لباسشویی WashTower ال جی

بر خلاف محصولات لباسشویی و خشک‌کن دو تکه رقیب موجود در بازار، ماشین لباسشویی WashTower ال جی از اساس به عنوان یک محصول و راه‌کار یکپارچه با بدنه واحد عمل می‌کند. در ابتدای سیکل شستشو، این سامانه مجموع مدت‌زمان شستشو و خشک کردن را محاسبه و اعلام می‌کند. همچنین ماشین لباسشویی اطلاعات لازم را در اختیار بخش خشک‌کن می‌گذارد تا خشک‌کن به شکل خودکار تنظیمات لازم برای عملکرد بهینه و فعال‌سازی گرم‌کن محفظه را انجام دهد که نتیجه این همکاری کسب بهترین نتیجه در کمترین زمان ممکن خواهد بود.

ماشین لباسشویی WashTower ال جی

برای طراحی یکپارچه WashTower طراحان ال جی راه طولانی را پشت سر گذاردند تا از حداکثر راحتی کار با دستگاه اطمینان یابند. بر خلاف مدل‌های موجود لباسشویی و خشک‌کن دو تکه که هر یک کنترل پنل مجزایی دارند، WashTower با بهره‌گیری از رابط کاربری یکپارچه تصویری، باعث بهبود چشمگیر سهولت استفاده از این ابزار شده است. کنترل مرکزی یکپارچه برای دسترسی بهتر و کارکرد راحت‌تر،‌ جایی بین بخش لباسشویی و خشک‌کن قرارگرفته و مدیریت تمامی عملکردهای سامانه جامع لباسشویی ال جی را کاملا ساده نموده است.

ماشین لباسشویی WashTower ال جی تقریبا ۸۷ میلی‌متر کوتاه‌تر از نمونه‌های دو تکه موجود در بازار طراحی‌شده و به همین دلیل پر و خالی کردن خشک‌کن که در بخش بالایی واقع شده، بسیار راحت‌تر صورت می‌گیرد. البته این بدان معنا نیست که WashTower از نظر ظرفیت شستشو خساست به خرج داده باشد، زیرا امکان حداکثری شستشوی ۱۷ کیلوگرم در بخش لباسشویی و ۱۶ کیلوگرم در قسمت خشک‌کن را فراهم آورده است.

ماشین لباسشویی WashTower ال جی

ترکیب پیشرفته‌ترین سیستم خشک‌شویی ال جی با تکنولوژی‌های هوشمند، LG WashTower را قادر ساخته تا کارایی عالی را همراه با سهولت کاربری در اختیار مصرف‌کنندگان قرار دهد. به لطف TurboWash360° و Artificial Intelligence Direct Drive، ماشین لباسشویی با تشخیص وزن و جنس پارچه و محاسبه بهترین برنامه شستشو در هر سیکل، امکان شستشویی سریع، ظریف و لباس‌هایی تمیز‌تر را تضمین می‌کند. هوش مصنوعی پیشرفته آن هم بدون کاهش کیفیت کار، باعث کم شدن زمان شستشو و مصرف انرژی می‌گردد، در حالی که خشک‌کن هم با بهره‌گیری از تکنولوژی بخار ال جی، نزدیک به ۹۹.۹۹ درصد باکتری‌های معمول را نابود کرده و بهداشت و تمیزی حداکثری را فراهم می‌آورد.

Dan Song رئیس شرکت راه‌کارهای تهویه مطبوع و لوازم خانگی ال جی الکترونیکس می‌گوید:

باعرضه محصولات پیشگامی همچون TWINWash و اکنون ماشین لباسشویی WashTower ال جی همواره تعهد خود به تامین بیشترین آسایش کاربر همراه با استفاده بهینه از فضای خانه را اثبات کرده است. این راهکار جامع نتیجه تلاش‌های مداوم ما برای ساده‌سازی هر چه بیشتر کارهای سخت روزمره در خانه و تأمین آزادی وزندگی بهتر برای مصرف‌کنندگانمان است.

در نمایشگاه IFA امسال، ال جی طی ماه سپتامبر نمایشگاه مجازی را بر پا کرده تا آخرین ابداعاتش، همچون WashTower در زمینه مراقبت از البسه را به نمایش بگذارد. امکان واقعیت افزوده به بازدیدکنندگان کمک می‌کند تا محصولات ال جی را در خانه خودشان تصور کنند. بازدید در آدرس: www.lg.com/global/exhibition/appliances

این مطلب در قالب رپورتاژ آگهی و توسط شرکت های ثالث به عنوان بیانیه مطبوعاتی یا متن تبلیغاتی برای گجت نیوز ارسال شده و گجت نیوز در قبال موارد مندرج در آن مسئولیتی ندارد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*