چالش Come Home Challenge

چالش Come Home Challenge ال جی ارزش‌های خانه و خانواده را بازتعریف می‌کند

ال جی با چالش Come Home Challenge به دنبال بازتعریف ارزش‌های خانه و خانواده است. در این کمپین هر فردی قادر است بخشی از راهکار خانه سالم باشد.

در شیوع جهانی کرونا، خانواده‌هایی که خانه مناسبی ندارند یا فاقد خانه هستند، پناه گرفتن و در خانه ماندن می‌تواند ناامن و حتی غیرممکن باشد. به همین دلیل ال جی الکترونیکس همکاری با دفتر کره Habitat for Humanity را آغاز کرده که در قالب یک سازمان خیریه و غیرانتفاعی تمام فعالیت‌های خود را وقف ساخت و بهبود مسکن برای خانواده‌ها در سراسر دنیا نموده است.

جزئیات چالش Come Home Challenge ال جی

ال جی

ال جی از طرفدارانش خواسته با ساخت ویدیو کلیپ‌هایی درباره این که چرا خانه برای آن‌ها خاص و استثنائی است و انتشار آن‌ها با هشتگ #LGComeHomeChallenge در فیس‌بوک و اینستاگرام به این برنامه بپیوندند. همچنین این شرکت با استفاده از هشتگ #LGComeHomeChallenge، برای شروع این کمپین دیجیتال، ویدیویی درباره شادی خانوادگی و چگونگی بهبود زندگی با لوازم خانگی پیشرفته ال جی منتشر نموده است.

#LGComeHomeChallenge از مصرف‌کنندگان می‌خواهد تا با انتشار ویدیوهای کوتاه نشان دهند که خانه ‌برایشان چه معنا و مفهومی دارد. این ویدیوها شامل صحنه‌هایی از حضور دسته‌جمعی اعضای خانواده است که با نمایش غذای دسته‌جمعی، بازی‌های جمعی، سرگرمی و خنده‌های دورهمی و مانند آن، به تعریف خانه و خانواده از نقطه نظر مشارکت‌کنندگان می‌پردازد. برای این کمپین یک فیلتر ویژه واقعیت افزوده اینستاگرام هم ایجاد شده تا محتوای ارسالی کاملا شخصی و منحصربه‌فرد باشند.

با این کمپین ال جی ۳۰۰ هزار دلار به Habitat for Humanity Korea اهدا خواهد نمود که صرف تأمین لوازم خانگی منازل نوساز این خیریه می‌گردد. این لوازم خانگی قرار است در خانه‌های تازه‌سازی در هند، کنیا و ویتنام نصب کردند تا پناهگاه‌هایی امن برای خانواده‌های فقیر و نیازمند باشند.

Dan Song رئیس شرکت راهکارهای تهویه مطبوع و لوازم خانگی ال جی الکترونیکس می‌گوید:

ال جی همواره به دنبال راه‌هایی برای بهتر ساختن زندگی بوده است؛ و اکنون مفتخریم که حامی کار خوب Habitat for Humanity برای حمایت از سلامت و تندرستی خانواده‌ها و کمک به آن‌ها با راه‌کارهای سلامت خانگی‌مان باشیم. کمپین Come Home Challenge نمایانگر مسیر درست برای خانواده‌هایی است که از موهبت خانه‌ای امن و سالم برخوردارند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و پیوستن به این کمپین، می‌توانید به آدرس www.LGComeHomeChallenge.com مراجعه کنید.

این مطلب در قالب رپورتاژ آگهی و توسط شرکت های ثالث به عنوان بیانیه مطبوعاتی یا متن تبلیغاتی برای گجت نیوز ارسال شده و گجت نیوز در قبال موارد مندرج در آن مسئولیتی ندارد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*