نگاهی به بهترین بازی‌های ایکس‌باکس وان؛ دست‌آورد ۷ ساله‌ی کنسول مایکروسافت

قبل از عرضه کنسول‌های نسل نهمی، در گجت تی وی طی یک ویدیو جذاب قصد داریم نگاهی بر بهترین بازی های ایکس باکس وان – Xbox One بیندازیم.

عرضه کنسول‌های نسل نهمی بدون شک مسئله‌ای است که تمامی طرفداران بازی‌های ویدئویی انتظارش را می‌کشند. با این حال، چندی پیش رویدادهای مهم هر دو شرکت سونی و ایکس باکس، درحالی برگزار شدند که بازی‌های معرفی شده در آن‌ها، چندان که انتظار می‌رفت جالب نبودند. به عبارتی با وجود معرفی ویژگی‌های سخت‌افزاری این کنسول‌ها، رویدادهای ذکر شده نتوانستند که انتظارات کاربران را از بازی‌های نسل بعدی برآورده کنند.

اما قبل از بستن بار سفر، برای مهاجرت به ایکس باکس سری ایکس و پلی استیشن ۵ چطور است که نگاهی به برخی بازی‌های موفق سال‌های اخیر بیاندازیم و باری دیگر آن‌ها را مرور کنیم؟

تقریبا چند ماه تا عرضه پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس فاصله داریم، اما عرضه این کنسول‌ها به معنی پایان کار پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان نیست؛ زیرا طی ۷ سال گذشته بازی‌های قابل توجه و خوبی برای این دو کنسول منتشر شده که ممکن است برخی از آن‌ها از زیر رادار بازی‌یابی شما بدون دیده شدن رد شده باشند! به همین خاطر در این ویدیو قصد داریم نگاهی بیندازیم بر بهترین بازی‌های کنسول ایکس باکس وان تا اگر فعلا قصد یا توان خرید کنسول‌های نسل نهمی را ندارید، چند بازی جدید برای تجربه کردن پیدا کنید.

بهترین بازی های ایکس باکس وان بر اساس نمرات کاربران و منتقدین

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۲ دیدگاه