سامسونگ تریو پد

سامسونگ تریو پد ، شارژ بی‌سیم همزمان سه دستگاه را فراهم می‌کند

سامسونگ تریو پد – Samsung Trio pad شارژر بی سیم جدیدی که قادر است همزمان سه دستگاه گوشی، هندزفری و ساعت هوشمند را بصورت بی‌سیم شارژ نماید.

شرکت سامسونگ، از پد جدید شارژ بی‌سیم سه گانه خود رونمایی کرده است. شما با داشتن این پد می‌توانید علاوه بر گوشی همراه خود، لوازم جانبی دیگری نظیر ساعت و هندزفری را نیز شارژ نمایید. در واقع این محصول برای سهولت حال مشتریان طراحی شده است. محصولی که با استفاده از آن دیگر مثل سابق برای شارژ دستگاه‎‌های هوشمند خود به شارژرهای متعدد و سیمی نخواهید داشت.

شارژ بی‌سیم سامسونگ تریو

مشخصات شارژر بی‌سیم سامسونگ تریو پد

ظاهر زیبای این محصول با آمیخته شدن راحتی برای کاربر، گجتی مناسب و کارآمد را خلق کرده که به وضوح می‌توان کاربردی بودن آن را متوجه شد. زمانی که به این پد نگاه می‌اندازیم، علاوه بر دو جایگاه که برای شارژ دستگاه موبایل و هندزفری درنظر گرفته شده، در سمت راست این پد یک حفره با فرورفتگی جزئی را مشاهده می‌کنیم. این فرورفتگی در واقع برای شارژ ساعت‌های هوشمند طراحی شده است.

نکته حائز اهمیتی که در خرید این محصول باید به آن توجه کنید، این است که این پد در واقع زمانی حداکثر کارآیی را از خود نشان می‌دهد که شما بخواهید بصورت همزمان سه دستگاه شامل گوشی، هندزفری و ساعت هوشمند را شارژ نمایید. اگر قصد دارید از این محصول برای شارژ همزمان سه گوشی هوشمند استفاده کنید، باید بدانید که این محصول نمی‌تواند ایده‌آل شما باشد.

تا این لحظه هنوز مشخص نیست که سرعت شارژ دستگاه‌ها توسط این پد چه مقداری است. همچنین بر روی این پد، سه نمایشگر ال‌ای‌دی به منظور نشان دادن وضعیت شارژ هر دستگاه قرار گرفته است. نکته قابل توجه دیگر این پد نسبت به نسخه‌های قبلی پد شارژ بی‌سیم سامسونگ طراحی زیبای این گجت به حساب می‌آید.

در خصوص قیمت گذاری این محصول نیز تا این لحظه اطلاعات دقیق و رسمی وجود ندارد. اما بر اساس گمانه‌زنی‌ها و با توجه به قیمت 100 دلاری نسخه‌های مشابه پیشین، بنظر می‌رسد که قیمت این پد نیز در همین رنج باشد. همچنان باید منتظر بمانیم تا اخبار و اطلاعات دقیق‌تری از این محصول جدید سامسونگ بیرون بیاید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه