فناوری 5G

فناوری ۵G مانع قطعی اینترنت در محیط‌های بسته نظیر مترو خواهد شد

کارشناس فناوری ارتباطات با تشریح مزایای اینترنت نسل پنجم تاکید کرد به کمک فناوری ۵G دیگر با مشکل قطعی اینترنت در محیط‌های بسته نظیر مترو مواجه نخواهیم شد.

مهدی تیموری، عضو تیم طراحی و ساخت تلفن همراه نسل چهارم عنوان کرد اینترنت نسل پنجم مزایای زیادی را به همراه خواهد داشت که ارتقا و توسعه پهنای باند، سرعت بسیار زیاد نسبت به نسل چهارم، قدرت اتصال خارق‌العاده به سیستم اینترنت اشیا، نرخ تاخیر بسیار پایین در اتصال به دستگاه‌ها، بهینه‌سازی مصرف انرژی و باتری‌ها جزو مهم‌ترین ویژگی‌های فناوری ۵G محسوب می‌شود.

فراموشی قطعی اینترنت با فناوری ۵G 

این کارشناس فناوری ارتباطات در ادامه گفته‌های خود عنوان کرد یکی دیگر از ویژگی‌های نسل پنجم اینترنت همراه افزایش سرعت اینترنت و شبکه‌های مخابراتی در مکان‌های بسته چون مترو است که تقریبا مانع قطعی اینترنت خواهد شد. مهدی تیموری در ادامه تاکید کرد ارتباط نسل پنجم و امواج ارتباطی آن با شیوع کرونا یک ادعای بی اساس است، اما در خصوص معایب این فناوری در مقالات علمی در جهان بحث‌های زیادی شده که تاکنون به صورت قطعی مورد تایید قرار نگرفته‌اند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. واقعاً سفر کردم های طولانی با مترو چگونه یه گوشی بشینی و دسترسی به گوشیت نداشته باشی خیلی سخته امیدوارم هرچه زودتر در مترو ها گسترش پیدا کنن