پاکشوما

باز هم پاکشوما همه را شگفت زده کرد! حکایت همچنان پاکیست

گروه صنعتی پاکشوما pakshoma.com برای اولین بار در ایران به شکل مجازی – Online در تاریخ سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۹ از جدیدترین محصول لباسشویی اتوماتیک خود در محل موزه پاکشوما رونمایی کرد.

در این مراسم مطابق با کنفرانس‌های خبری قبلی این گروه، مدیر ارشد بازاریابی برندهای این گروه بزرگ صنعتی، مهرداد نیکزاد اشاره ایی به کنفرانس‌ها و تبلیغات رسانه ای قبلی پاکشوما داشتند که از شعار لیاقت شما بیشتر از اینهاست شروع شد، سپس در مرحله رمزگشایی شعار طراحان ما لیاقت شما را درک می‌کنند، و سپس با معرفی اولین ماشین ظرفشویی کاملا ساخت ایران (ژوزفین به احترام نام مخترع این محصول) با شعار همه ظرف حریف ادامه پیدا کرد و در حال حاضر به معرفی جدیدترین ماشین لباسشویی اتوماتیک در سری لوکس میان رده H Series با شعار حکایت همچنان پاکیست پرداختند.

مهرداد نیکزاد عنوان کرد که گروه پاکشوما  https://www.pakshoma-group.com (پاکشوما، مایدیا، کندی، زیرووات و کرال) بالاترین سهم بازار انواع ماشین لباسشویی‌های اتوماتیک و نیمه اتوماتیک را در ایران داراست (۵۵ درصد سهم بازار) و جمعا ۸۰۰.۰۰۰ دستگاه از این گروه محصول در سال تولید و عرضه می‌کند.

پاکشوما

همینطور ایشان عنوان فرمودند برای اولین بار در ایران شاخص وفاداری و نرخ خالص ترویج کنندگان NPS محصولات این گروه را واحد بازاریابی با انجام پیمایش‌های کمی دقیق از پنل‌های مصرف کنندگان در سطح گسترده اندازه‌گیری کرده است که از بازه ۱ تا ۱۰ ، رقم ۹ محاسبه شده است. شاخص ۹  NPS  بیانگر قدرت برند و سرمایه اجتماعی برند پاکشوما می‌باشد که برندهای مطرح دنیا نیز این شاخص را به شکل شفاف و سالانه اعلام می‌کنند. پاکشوما نیز برای اولین بار در ایران رقم این شاخص را به همگان اعلام می‌کند.

پاکشوما

سخنران بعدی، مهندس کسایی مدیر محصول گروه پاکشوما بود که به معرفی سری‌های مختلف ماشین لباسشویی اتوماتیک برند پاکشوما پرداخت. کسایی عنوان کرد پاکشوما در ۴ رده محصولی U Series , L Series, K Series, H Series  انواع متنوع و مختلف ماشین لباسشویی اتوماتیک را عرضه می‌کند.

سری U که مدرن‌ترین دیزاین و طراحی با پیشرفته‌ترین قابلیت‌ها را دارد و از موتور کم مصرف اینورتر بهره می‌گیرد سری L نیز در ۳ نوع طرح پنل و ۲۱ برنامه متنوع شستشو و درب عریض طراحی کروم بهره می‌گیرد. سری K که پرفروش‌ترین سری لباسشویی‌های اتوماتیک بازار ایران pakshomacenter.com است و دارای ۲ نوع صفحه نمایش لمسی و مکانیکی است و در ظرفیت‌های ۷-۸-۹ عرضه می‌شود. جدیدترین سری پاکشوما در رده لوکس میان رده ، سری H می‌باشد که طراحی اروپایی دارد و از ۲۰ برنامه شستشوی مختلف بهره می‌برد و همینطور در ظرفیت‌های ۶-۷ کیلوگیرم و طراحی درب عریض همراه با روکش کروم  از امروز به بازار عرضه می‌شود.

پاکشوما

مهرداد نیکزاد پس از مهندس کسایی مجددا گفتارهای خود را ادامه داد با بیان این مطلب که برنامه‌های شستشوی لباس‌های حساس و ابریشمی، لباس‌های کوچک و همینطور برنامه شستشوی در شب، شستشوی با تاخیر و ۱۵ دقیقه‌ای در همه لباسشویی‌های پاکشوما جزو ویژگی‌های همیشگی است و دیگر یک مزیت رقابتی نیست.

همچنین ایشان در ادامه کنفرانس بیان داشتند که پاکشوما همکاری جدیدی را با بزرگترین فروشگاه اینترنتی ایران، دیجی کالا آغاز کرده و از ۲ هفته آینده تبلیغات مشترک این ۲ برند (بزرگترین تولید کننده لوازم خانگی و بزرگترین فروشگاه اینترنتی) در سراسر ایران آغاز می‌شود.

نیکزاد ، وعده داد در ۲ هفته آینده یکی از جدیدترین محصولات لوازم خانگی که تا الان برند پاکشوما نداشته است طی یک کنفرانس خبری دیگر، رونمایی می‌شود.

یک ایران، یک پاکشوما

این مطلب در قالب رپورتاژ آگهی و توسط شرکت های ثالث به عنوان بیانیه مطبوعاتی یا متن تبلیغاتی برای گجت نیوز ارسال شده و گجت نیوز در قبال موارد مندرج در آن مسئولیتی ندارد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*