مادیران

مادیران نماینده واردات گوشی های ال جی در ایران

به گزارش روابط عمومی مادیران، این شرکت اقدام به واردات و خدمات پس از فروش گوشی های موبایل با برند LG در ایران کرده است.

شرکت صنایع الکترونیک مادیران با تمرکز بر محصولات الکترونیکی تحت گروه بزرگ مادیران شروع به فعالیت کرده است و محصولات این شرکت شامل انواع تلویزیون با برندهای ایکس ویژن و تی سی ال و مانیتورهای ال جی و ایکس ویژن می‌شود. این شرکت جهت توسعه سبد محصولات الکترونیکی و ارائه خدمات بیشتر به مصرف کنندگان ایرانی اقدام به واردات و گارانتی گوشی‌های موبایل با برند LG کرده است.

امیرحسین مرتضائیان مدیر عامل شرکت صنایع الکترونیک مادیران، در خصوص این همکاری گفت: ما در شرکت صنایع الکترونیک بر تولید و توسعه محصولات الکترونیکی گروه مادیران تمرکز می‌کنیم و در حالی که همواره در تلاش برای ارتقا و پیشرفت در تولید تلویزیون هستیم ، گسترش تنوع محصولات را نیز در دستور کار قرار داده‌ایم. همکاری جدید ما برای فروش و خدمات پس از فروش گوشی‌های موبایل  LG ،گامی مهم در این راستا به شمار می‌آید و تلاش می‎کنیم در آینده با رفع موانع، این محصول را در ایران تولید کنیم.

در سال‌های اخیر و با خروج رسمی شرکت‌های خارجی از ایران و محدودیت‌های وضع شده جهت مبارزه با قاچاق گوشی، خرید این محصول با گارانتی معتبر و رجیستری آن، به عنوان دغدغه‌ای برای مصرف کنندگان ایرانی به شمار می‌رود، مادیران با عرضه گوشی‌های موبایل ال جی به صورت قانونی و با ارائه گارانتی معتبر و خوشنام در بازار ایران، سعی در رفع نیاز مشتریان در بازار این محصول را دارد. شرکت ال جی پس از همکاری موفق قبلی خود با مادیران جهت تولید، عرضه و گارانتی گروه محصولات مانیتور، اکنون از شروع این همکاری ابراز خوشحالی کرده و پیش بینی می‌کند که موبایل نیز همانند سایر محصولات این شرکت بتواند با همکاری مادیران در بازار ایران موفق ظاهر شود.

پیرو توافق انجام شده، به‌روز‌ترین گوشی‌های موبایل محصول سال ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ شرکت ال جی همزمان با سایر کشورهای دنیا، با گارانتی مادیران ، در ایران عرضه می‌شود.

این مطلب در قالب رپورتاژ آگهی و توسط شرکت های ثالث به عنوان بیانیه مطبوعاتی یا متن تبلیغاتی برای گجت نیوز ارسال شده و گجت نیوز در قبال موارد مندرج در آن مسئولیتی ندارد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. او اینا اوردن 😂😂