واکسن کرونا چینی

آزمایش واکسن کرونا چینی روی داوطلبان روسی عوارضی به همراه نداشت

اخیرا واکسن کرونا شرکت چینی کان سینو روی داوطلبان کشور روسیه مورد آزمایش قرار گرفت که عوارضی را برای آنها به همراه نداشت.

شرکت چینی کان سینو (CanSino) در توسعه واکسن ویروس کرونا به نتایج خوبی دست پیدا کرده و پس از پشت سر گذاشتن دو مرحله از تست بالینی واکسن خود، طی همکاری با دولت روسیه مرحله سوم آزمایش بالینی این واکسن را روی داوطلبان روسی انجام داد که هیچ نوع عوارضی برای داوطلبان به همراه نداشته است.

جزئیات آزمایش واکسن کرونا چینی در روسیه

در مرحله سوم آزمایش بالینی واکسن کروناویرس شرکت چینی کان سینو بیش از ۳ هزار داوطلب روسی را برای شرکت در این آزمایش درخواست داد. پس از انجام این آزمایش نیز شرکت پتروواکس با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد وضعیت سلامت تمام این داوطلبان خوب بوده و هیچ عوارضی برای آنها به همراه نداشته است. این واکسن در بدن داوطلبان یک آنتی بادی سلولی تولید می‌کند که باعث واکنش سیستم ایمنی بدن انسان نسبت به بیماری کووید ۱۹ خواهد شد.

داوطلبان روسی این آزمایش به مدت ۱ ماه توسط پزشکان تحت نظر قرار خواهند گرفت و نتیجه اولیه این واکسن در ماه نوامبر اعلام خواهد شد. اگر این واکسن چینی توسط روسیه به تایید برسد، شرکت پتروواکس این ظرفیت را دارد تا در سال ۲۰۲۰ به صورت ماهانه ۴ میلیون دوز و در سال ۲۰۲۱ به صورت ماهانه ۱۰ میلیون دوز از این واکسن را به تولید برساند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۵ دیدگاه

  1. احق است هرکس از این واکسن های کمونیستی چینی و روسی استفاده کنه 😡😡😡😡

  2. کاش زودتر بیاد تو ایران هم😭😭😭😭

  3. بابا این ویرسو خود چین ساخته الانم میخواد واکسنشو بسازه هههه

  4. چقدر خوب ک همه دارن واکسنشو میسازن کاش ماهم میتونستیم

  5. واکسن چینم بیاد دیگه خدا بهمون رحم کنه