چری آریزو استار

چری آریزو استار در نمایشگاه خودرو پکن ۲۰۲۰ رونمایی شد

چری آریزو استار – Chery Arrizo Star در نمایشگاه خودرو پکن ۲۰۲۰ رونمایی شد. این محصول جدید چری از طراحی ویژه‌ای نسبت به سایر محصولات چینی بهره می‌برد.

خودروسازان چینی در گذشته به دلیل کپی‌کاری از محصولات خودروسازان بزرگ جهان همواره مورد سرزنش قرار می‌گرفتند، اما طی سال‌های اخیر سبک طراحی خودروسازان چینی با تحول زیادی همراه بوده و در همین راستا شرکت چینی چری از محصول جدید خود با نام آریزو استار در نمایشگاه پکن ۲۰۲۰ پرده برداشت که از طراحی ویژه‌ای بهره می‌برد.

مشخصات چری آریزو استار

چری آریزو استار

در واقع شرکت چری برای نخستین بار آریزو استار را در نمایشگاه چنگدو در معرض نمایش گذاشت. این خودرو بر پایه آریزو GX سدان طراحی شده است، اما به اندازه‌ای در آن تغییرات طراحی اعمال شده که نمی‌توان بین این دو شباهتی را پیدا کرد. در نمای جلوی چری آریزو استار شاهد یک جفت چراغ آینده‌نگرانه با نوار نورانی LED و نشانی نورانی چری هستیم. همچنین در نمای جلو ورودی‌های هوای بزرگ و اسپلیتری تیز هم به چشم می‌خورد.

چری آریزو استار

طراحان چری با استفاده از قوس‌های چرخ جلو و عقب در کنار رینگ‌های مشکی مات باعث شده‌اند تا استایل این خودرو با ابهت به نظر برسد. طراحان دستگیره‌های در این خودرو را با بدنه ادغام کرده‌اند. به طور کلی این خودرو یک محصول دو در محسوب می‌شود، اما با این حال ستون B و شیشه عقب خودرو همانند مدل آریزو GX سدان استاندارد در این خودرو حفظ شده است.

چری آریزو استار

در بخش عقب نیز چراغ‌های عقب LED و نازک در کنار یک بال مسابقه‌ای به چشم می‌خورند. این خودرو نمایشی از آپشن‌های شخصی‌سازی شرکت چری محسوب می‌شود و نمی‌توان اطمینان داشت به مرحله تولید برسد. احتمالا در نسخه تولیدی برای این خودرو یک موتور ۱۴۷ اسب بخار GX پایه یا موتور ۱۵۶ اسبی آریزو GX Pro در نظر گرفته خواهد شد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. واقعا طراحیش جذابه

    این همه مهندس و طراح داریم عرضه این چینی ها رو ندارن