منتظر یک هدست متفاوت از HTC باشید

با اینکه اچ تی سی پرچم دار ۲۰۱۵ خود را در نمایشگاه MWC 2015 معرفی نمود ، اما انتقادات بسیاری به این محصول جدید که همان اسمارت فون HTC One M9 می باشد وارد گردید.اکنون به نظر می رسد که به زودی این شرکت میزبان یک مراسم معرفی دیگر خواهد بود که به احتمال زیاد در این مراسم گوشی One E9 معرفی خواهد شد.اما امروز تصویری منتشر شده که نشان می دهد اچ تی سی به همراه اسمارت فون One E9 از یک هدست جدید با نام HTC Pro هم رونمایی خواهد کرد.

این تصاویر از حساب کاربری قابل اعتماد Upleaks منتشر شده که همواره اطلاعات صحیح و درستی از تولیدات آینده شرکت‌های مختلف را به نمایش می‌‌گذارد.

Upleaks این بار تصویری از یک هدست جدید درون گوش (in-ear) از HTC را به نمایش گذاشته که Pro نام دارد و در دو رنگ سفید و مشکی ارائه می‌شود و روی آن تنها یک دکمه برای دریافت و رد تماس دیده می‌شود. متاسفانه این تنها اطلاعات موجود در مورد هدست Pro است و نه‌تنها در مورد مشخصات دستگاه بلکه در مورد ارائه تکی یا ارائه همراه با گوشی آن نیز اطلاعی در دست نیست.

منبع : gsmarena

HTC Pro headset leaked in a couple of product photos

HTC Pro headset leaked in a couple of product photos

According to the latest photos leaked by @upleaks, HTC is preparing to launch a new premium headset. Dubbed HTC Pro, the headset will be available in black and white.

Sadly, that’s virtually all the information about the HTC Pro headset, as neither specs, nor pricing and availability are available. It also remains to be seen if these headphones will be sold separately or will be bundled with future smartphones.

The HTC Pro headset features a single button for accepting or ending calls as well as a mic hole. Do you like the look of the headphones? Shout away in the comments section.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۲ دیدگاه

  1. چیزی راجع به قیمتش منتشر نشده ؟