آی او اس 14.1

آی او اس ۱۴.۱ سازگار با آیفون ۱۲ منتشر شد

اپل آی او اس ۱۴.۱ – iOS 14.1 و آیپد او اس ۱۴.۱ – iPadOS 14.1 را عرضه کرده تا این سیستم عامل سازگاری کاملی با سری گوشی‌های آیفون ۱۲ – iPhone 12 داشته باشد.

اپل در مراسم “Hi Speed” امشبش از جدیدترین گوشی‌های خود پرده برداشت. سری آیفون ۱۲ پرچمدار اپل برای سال ۲۰۲۰ برشمرده می‌شود که با انبوهی از امکانات جدید همراه شده تا در برابر گلکسی اس ۲۱ – Galaxy S21 و پیکسل ۵ – Pixel 5 قد علم کند. گوشی جدید نیاز به سیستم عامل جدیدی هم دارد و کوپرتینویی‌ها درست بعد از به پایان رسیدن مراسم معرفی آیفون ۱۲ دست به عرضه آی او اس ۱۴.۱ زدند.

آی او اس 14.1

این نسخه از آی او اس از سری آیفون ۱۲ پشتیبانی به عمل می‌آورد و حالات جدید و بهبود یافته عکاسی و فیلم‌برداری HDR را به آیفون ۱۲ می‌آورد.

اپل نسخه بتا از iOS 14.1 را عرضه نکرد و این کار احتمالا به دلیل جلوگیری از افشای اطلاعات مربوط به آیفون ۱۲ صورت گرفته است. از سوی دیگر هم اکنون نسخه بتای عمومی آی او اس ۱۴.۲ و آیپد او اس ۱۴.۲ منتشر شده تا عیب‌یابی آن سریع‌تر انجام شود.

آیپد ایر ۴ – iPad Air 4 احتمالا در ماه جاری میلادی معرفی خواهد شد و بنابراین به لیست دیوایس‌هایی که از آی او اس ۱۴.۱ پشتیبانی می‌کنند افزوده خواهد شد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*