نیسان آلتیما 2021

نیسان آلتیما ۲۰۲۱ با تغییرات محدود نسبت به قبل معرفی شد

نیسان آلتیما ۲۰۲۱ به همراه تغیرات محدود معرفی شد. در ادامه مشخصات و قیمت سدان ژاپنی Nissan Altima 2021 را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

شرکت ژاپنی نیسان مدتی قبل نسل جدید سدان آلتیما را برای رقابت با خودروهایی چون تویوتا کمری به بازار عرضه کرد و اکنون نیز از مدل ۲۰۲۱ آن پرده برداشت. گفتنی است نیسان آلتیما ۲۰۲۱ در حالی معرفی شد که قیمت آن بدون ارائه تجهیزات استاندارد بیشتر افزایش پیدا کرده است؛ در واقع قیمت مدل آلتیما S پایه از ۲۴ هزار و ۳۰۰ دلار شروع می‌شود که از قیمت مدل پایه سال ۲۰۲۰ حدود ۲۰۰ دلار بیشتر است.

مشخصات نیسان آلتیما ۲۰۲۱

نیسان آلتیما 2021

شرکت نیسان برای نسخه ۲۰۲۱ آلتیما تغییرات بسیار محدودی در نظر گرفته است. همچنین جایگاه مدل SR تغییر پیدا کرده و در حال حاضر از مدل SV در جایگاه بالاتری قرار دارد. از این رو تریم‌های این خودرو به شکل S ، SV ، SR ، SL و پلاتینیوم خواهند بود.

نیسان آلتیما 2021

مشتریان تریم آلتیما S قادرند پکیج دستیار راننده را سفارش دهند. امکان سفارش پکیج سفارشی SV پریمیوم نیز وجود دارد که امکاناتی چون صندلی‌های جلوی گرم شونده، پیشگیری از خروج از لاین حرکتی و مونروف را شامل می‌شود.

نیسان آلتیما 2021

نیسان آلتیما ۲۰۲۱ همانند مدل ۲۰۲۰ از یک موتور ۴ سیلندر ۲.۵ لیتری تنفس طبیعی بهره می‌برد که می‌تواند قدرتی برابر با ۱۸۸ اسب بخار و گشتاور ۲۴۴ نیوتن‌متر را تولید کند. گیربکس Xtronic CVT قدرت تولید شده از موتور را به چرخ‌ها منتقل می‌کند. مشتریان تریم‌های SV ، SR و SL نیز می‌توانند برای این سدان ژاپنی سیستم چهار چرخ محرک را سفارش دهند. البته مدل پلاتینیوم نیز به شکل استاندارد از سیستم چهار چرخ محرک برخوردار است.

نیسان آلتیما 2021

برای این سدان امکان سفارش موتور ۴ سیلندر ۲ لیتری VC توربو نیز وجود دارد که قادر به تولید قدرتی معادل ۲۳۶ اسب بخار و گشتاور ۳۲۰ نیوتن‌متر است. این موتور کمپرس متغیر توربو فقط برای مدل آلتیما SR دیفرانسیل جلو ارائه می‌شود.

نیسان آلتیما 2021

تمامی مدل‌های نیسان آلتیما ۲۰۲۱ به شکل استاندارد از سیستم‌های ایمنی متعددی بهره می‌برند که از جمله آنها می‌توان به ترمز اضطراری خودکار، هشدار پیشگیری از برخورد از جلو و هشدار توجه راننده اشاره کرد. همچنین برای تمام تریم‌ها امکان سفارش سپر ایمنی ۳۶۰ نیسان وجود دارد که شامل دستیار نوربالا، هشدار ترافیک پشتی، هشدار نقاط کور، هشدار خروج از مسیر، ترمز خودکار عقب و تشخیص عابران پیاده می‌شود. دستیار پروپایلوت سفارشی و اپل کارپلی و اندروید اتو نیز جزو سایر امکانات این خودرو محسوب می‌شوند.

قیمت تریم‌های مختلف نیسان آلتیما جدید

نیسان آلتیما 2021

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*