باثبات ترین شرکت های جهان

سونی در صدر باثبات ترین شرکت های جهان

نشریه وال استریت ژورنال لیست باثبات ترین شرکت های جهان در سال ۲۰۲۰ میلادی را منتشر کرد که طبق آن سونی در صدر این لیست قرار دارد.

لیست باثبات‌ترین شرکت های جهان توسط نشریه وال استریت ژورنال منتشر شد. این نشریه ۵۵۰۰ شرکت جهان را طبق معیارهای سنجش ثبات عملکرد مورد ارزیابی قرار داده است. کارشناسان در این ارزیابی معیارهایی چون مدل کسب و کار، روند نوآوری، جایگاه اجتماعی شرکت و محصولات آن، منابع انسانی، محیط کار و مسائل زیست محیطی را بررسی کرده‌اند که سرانجام شرکت‌های سونی، فیلیپس و سیسکو موفق به کسب بالاترین امتیازها شدند.

لیست باثبات ترین شرکت های جهان

بر اساس این فهرست، سونی موفق شد به صدر لیست باثبات ترین شرکت های در دنیا صعود کند. در واقع این شرکت ژاپنی چنین بهبود عملکردی را مدیون کینچیرو یوشیدا است که از سال ۲۰۱۸ هدایت سونی را بر عهده گرفته است و شعار خود یعنی بازگرداندن ثبات عملکرد سونی در بلندمدت را توانست محقق سازد.

در این لیست که حاوی ۱۰۰ شرکت با ثبات جهان در سال ۲۰۲۰ است، نام ۱۸ شرکت سخت افزاری نیز به چشم می‌خورد. همچنین در میان این لیست، بیشترین سهم را شرکت‌های آمریکایی با ۲۳ درصد، شرکت‌های ژاپنی با ۱۶ درصد و شرکت‌های فرانسوی با ۹ درصد به خود اختصاص دادند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۲ دیدگاه

  1. خوب این واقعا عالیه که همچین اتفاقی داره میفته

    البته سونی با اتهاذ تصمیم های درست تر میتونست سهم بیشتری از بازار تلفن همراه رو به خودش اختصاص بده

  2. سونی موفق ترین شرکت دنیا تو نوآوری و تکنولوژی هست. محصولات پرمیوم سونی ویژگی های متمایزی دارند که همیشه تو صدر رقبا هستند مثل هدفون افسانه ای WH – 1000XM4 دوربین های بدون آینه ا‌ش که کاملا از کانن و نیکون برتر و قدرتمندتره.. سیستم استودیویی و بی‌نظیر RSX GS9، تلویزیون های براویا با تکنولوژی پیشرفته X1…. تازه خودرو برقی هم احتملا تولید کنه که برای رقبا خط و نشون بکشه، کلا سونی اومده دنیای فناوری رو به چالش بکشه و واقعا هم غول تکنولوژی جهان هس.