باتری آیفون ۱۲ پرو مکس

ظرفیت باتری آیفون ۱۲ پرو مکس توسط سایت TENAA فاش شد

رگولاتوری چینی تنا ظرفیت باتری آیفون ۱۲ پرو مکس – iPhone 12 Pro Max را فاش کرد. این اسناد٬ ظرفیت باتری کمتری نسبت به آیفون ۱۱ پرو مکس را نشان می‌دهند!

پس از تأیید عملکرد قدرتمندتر گوشی‌های خانواده آیفون ۱۲ و تجهیز آن‌ها به ظرفیت رم بیشتر به لطف سایت‌های امتیازگیری گیک‌بنچ و آنتوتو٬ اکنون رگولاتوری چینی تنا٬ ظرفیت باتری آیفون ۱۲ پرو مکس را فاش کرده است.

بزرگ‌ترین آیفون تاریخ اکنون از یک باتری با ظرفیت ۳۶۸۷ میلی‌آمپر ساعت انرژی می‌گیرد که ۲۸۲ میلی‌آمپر ساعت کمتر از باتری آیفون ۱۱ پرو مکس سال گذشته با یک باتری ۳۹۶۹ میلی‌آمپر ساعتی است. بار دیگر تأیید شده است که این گوشی از یک رم ۶ گیگابایتی قدرت می‌گیرد. ظرفیت باتری برای اکثر مدل‌های جدید آیفون در سایت وودافون هلند منتشر شده است. بر اساس آنچه در این وب‌سایت می‌بینیم٬ مدل‌های آیفون ۱۲ و ۱۲ پرو به یک باتری ۲۸۱۵ میلی‌آمپر ساعتی مجهز هستند٬ در حالی که آیفون ۱۲ مینی از یک باتری کوچک‌تر ۲۲۲۷ میلی‌آمپر ساعتی نیرو می‌گیرد.

باتری آیفون ۱۲ پرو مکس

علیرغم اینکه ظرفیت باتری آیفون‌ها نسبت به نسل‌های قبلی آن‌ها کمتر شده است٬ اما اپل ادعا می‌کند آن‌ها به لطف بهره‌گیری از تراشه مدرن ۵ نانومتری A14 Bionic عمر باتری کمتری را نسبت به آن‌ها ارائه نمی‌کنند. آیفون ۱۲ مینی و ۱۲ پرو مکس در زمانی دیگر از دو مدل ۱۲ و ۱۲ پرو وارد بازار می‌شوند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*