هیوندای ولوستر N مدل 2021

قیمت و مشخصات هیوندای ولوستر N مدل ۲۰۲۱ اعلام شد

هیوندای ولوستر N مدل ۲۰۲۱ به زودی به بازار عرضه خواهد شد و شرکت هیوندای نیز به همین دلیل قیمت و مشخصات خودرو جدید خود را اعلام کرد.

شرکت هیوندای قیمت ولوستر N مدل ۲۰۲۱ را در بازار آمریکا افزایش داده که البته دلیل این افزایش قیمت کاملا منطقی است. طبق اعلام هیوندای، قیمت مدل ۲۰۲۱ هیوندای ولوستر N از ۳۳ هزار و ۲۴۵ دلار آغاز می‌شود که البته هزینه ۹۹۵ دلاری تحویل نیز به آن اضافه خواهد شد. از این رو قیمت این خودرو نسبت به مدل قبلی خود (۲۸ هزار و ۵۷۵ دلار) حدود ۴۶۷۰ دلار افزایش پیدا کرده است. همچنین مشتریانی که قصد دارند برای این خودرو گیربکس جدید ۸ سرعت دو کلاچه را سفارش دهند، می‌بایست حدود ۱۵۰۰ دلار بیشتر هزینه کنند و قیمت این خودرو به ۳۴ هزار و ۷۴۵ دلار خواهد رسید.

دلیل افزایش قیمت هیوندای ولوستر N مدل ۲۰۲۱

هیوندای ولوستر N مدل 2021

شرکت هیوندای برای این افزایش قیمت دلیل منطقی دارد؛ چرا که تمامی مدل‌های این خودرو نسبت به سال قبل به شکل استاندارد از پکیج پرفورمنس بهره می‌برند که باعث افزایش قدرت موتور از ۲۵۰ اسب بخار به ۲۷۱ اسب بخار خواهد شد. همچنین این پکیج مواردی چون رینگ‌های ۱۹ اینچی، دیفرانسیل لغزش محدود و ترمزهای بزرگ‌تر را شامل می‌شود. گفتنی است پکیج پرفورمنس قبلا ۲۱۰۰ دلار قیمت داشت.

هیوندای ولوستر N مدل 2021

شرکت هیوندای برای تمامی مدل‌های ولوستر N به شکل استاندارد امکاناتی چون هشدار برخورد عقب، هشدار نقاط کور، هشدار توجه راننده، دستیار حفظ خودرو بین خطوط، دستیار پیشگیری از برخورد از جلو و ترمز اضطراری خودکار را ارائه کرده است. علاوه بر این، هیوندای برای محصول جدید خود صفحه نمایش بزرگ‌تر ۸ اینچی و صندلی‌های بالشتک‌دار با لوگوی نورانی N را نیز در نظر گرفته است.

هیوندای ولوستر N مدل 2021

با وجود این که قیمت ولوستر N نسخه ۲۰۲۱ افزایش پیدا کرده است، این خودرو همچنان رقابتی است؛ چراکه نسل قبلی فولکس گلف GTI در نسخه پایه GTI S با گیربکس ۶ سرعت دستی حدود ۳۵۰۰ دلار ارزان‌تر است، اما از پرفورمنس هیوندای بهره نمی‌برد. قیمت هوندا سیویک تایپ R مدل ۲۰۲۱ هم که از ۳۸ هزار و ۴۵۰ دلار آغاز می‌شود از مدل پایه ولوستر N حدود ۵۲۰۰ دلار گران‌تر است.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. باشه. پس من یه موز برمیدارم