پیکسل سوختگی

خداحافظی با مشکل پیکسل سوختگی در تلویزیون های بالارده سامسونگ

مشکل پیکسل سوختگی برای همیشه در تلویزیون های بالارده سامسونگ حل شد. پیکسل سوختگی یا حک شدن تصویر یکی از مهم‌ترین مشکلات تلویزیون‌ها محسوب می‌شود.

تلویزیون محور هر خانه‌ای است. اعضای خانواده ساعت‌های نامحدودی را برای تماشای سرگرمی و خاطرات خود، پای این دستگاه صرف می‌کنند. شرایط جدید باعث شده است اکنون به عصری نوین در حوزه تماشا وارد شویم و در پاسخ به این شرایط جدید تلویزیون های بالارده امروزی توانسته‌اند مرزهای رزولوشن، رنگ و روشنایی را به سطحی بی‌سابقه ارتقا دهند.

پیکسل سوختگی

اما شاید تنها چیز ماندگاری که هیچ کاربری دوست ندارد در تلویزیون خود ببیند، پیکسل سوختگی باشد که به مشکل «حک شدن تصویر» هم شناخته می‌‎شود. پیکسل سوختگی یکی از مهم‌ترین مشکلات حوزه تلویزیون بوده و مدت‌هاست که حوزه سرگرمی‌های خانگی با آن دست به گریبان است. وقتی تلویزیون شما نتواند از پس زمان‌های طولانی نیاز شما به استفاده از آن بربیاید، کسی که هزینه‌اش را بپردازد خود شما خواهید بود. پیکسل سوختگی در همه کاربردها از بازی‌های ویدیویی، استریم فیلم یا تماشای سریال‌های مورد علاقه‌تان، به هر حال باعث افت کیفیت تلویزیون و از بین رفتن فراگیری تصویر در دستگاه شما خواهد شد.

پیکسل سوختگی

پیکسل سوختگی تلویزیون می‌تواند کیفیت کلی اکوسیستم سرگرمی خانگی شما را با مشکل مواجه کند. این مشکل که به عنوان حک شدن تصویر روی صفحه تلویزیون برای مدتی طولانی تعریف می‌شود، می‌تواند تجربه شما از سرگرمی خانگی را تا حد زیادی تنزل دهد. هرچند این تصاویر حک شده گاهی خود به خود از بین می‌روند اما در بیشتر موارد به تصاویری دائمی در گوشه‌ای از صفحه تبدیل می‌شوند. جدا از مشکلاتی که این تصاویر در کیفیت تماشای تلویزیون برای شما ایجاد می‌کنند، رخ دادن چنین مشکلی می‌تواند اعتماد مصرف‌کننده به کیفیت محصولات بازار تلویزیون را از بین ببرد.

این مسئله می‌تواند به احتیاط مصرف کننده در انتخاب محصولات، بخصوص درباره برندهایی منجر شود که به داشتن مشکل در زمینه پیکسل سوختگی مشهور هستند و همواره یک سوال مهم خواهند داشت «آیا صفحه این تلویزیون در کل چرخه حیاتش به مشکل پیکسل سوختگی دچار نخواهد شد؟»

حل مشکل پیکسل سوختگی تلویزیون توسط سامسونگ

پیکسل سوختگی

سامسونگ با از بین بردن این نگرانی کاربران درباره احتمال پیکسل سوختگی تلویزیون در کنار تقاضای آنها برای بهترین تجربه بصری سینمایی، توانسته است در 10 سال گذشته صنعت تلویزیون را بر مبنای اصل ارائه نوآوری‌های کارآمد، به خوبی هدایت کرده و خاطراتی ماندگار را برای کاربران رقم بزند. علاوه بر این، 13 سال پیشتازی در این صنعت به ما آموخته است که باید بالاترین سطح اعتماد را به محصولات خودمان جلب کنیم. همچنین یاد گرفته‌ایم که برای جلب و تثبیت این سطح از اعتماد مشتریان، باید به کاربران اطمینان دهیم که تعهد ما به رفع مشکلات فناوری‌های کنونی صنعت تلویزیون هرگز کمرنگ نخواهد شد.

از همان ابتدای معرفی سری نوآور QLEDهای سامسونگ، حل مشکل پیکسل سوختگی تلویزیون جزو اولویت‌های اصلی سامسونگ بوده است. فناوری QLED سامسونگ توانست جایگاه این شرکت را به عنوان رهبر صنعت تلویزیون تثبیت کند زیرا مشکل پیکسل سوختگی در این سری به صورت کامل از بین رفت. اما تعهد سامسونگ به از بین بردن مشکل پیکسل سوختگی از این سری تلویزیون‌ها هم فراتر می‌رود. تعهد شرکت به نوآوری در سری QLED و حفظ اطمینان به محصولات این سری، بسیار قدرتمند است زیرا ما تمامی نوآوری‌هایمان را با در نظر گرفتن خواست و نیاز مشتریان طراحی می‌کنیم. بهترین نماد این اطمینان و تعهد را می‌توان در گارانتی دائمی تلویزیون های QLED سامسونگ در برابر پیکسل سوختگی برای کل چرخه حیات آنها دید.

ما به دنبال ارائه راهکارهایی ماندگار در تلویزیون های QLED سامسونگ هستیم که بتوانند تجربه‌ای فاقد از پیکسل سوختگی در اختیار کاربران قرار دهند و به یمن استفاده از فناوری کوانتوم که به مرور زمان فرسایش پیدا نمی‌کند، ما توانسته‌ایم یک قدم دیگر هم در ایجاد این اطمینان برداریم که تلویزیون های QLED سامسونگ در چند دهه آینده هم خواهند توانست بهترین کیفیت تصویر را در اختیار مصرف کننده قرار دهند.

ما در سامسونگ معتقدیم که اعتماد کاربران حلقه اصلی روابط برند ما با مصرف کنندگان است. ما به پشتوانه تعهد خودمان به ارائه بهترین کیفیت تصویر، براق‌ترین رنگ‌ها و بالاترین میزان روشنایی، توانسته‌ایم تجربه‌ای بی‌نظیر و ماندگار در حوزه سرگرمی خانگی ارائه کنیم. قول آشکار سامسونگ به مشتریان تلویزیون های QLED این است: نوآوری‌هایی ماندگار در حوزه تلویزیون بدون هیچ پیکسل سوختگی که مهر اطمینان ما هم روی آن حک شده است.

این مطلب در قالب رپورتاژ آگهی و توسط شرکت های ثالث به عنوان بیانیه مطبوعاتی یا متن تبلیغاتی برای گجت نیوز ارسال شده و گجت نیوز در قبال موارد مندرج در آن مسئولیتی ندارد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

3 دیدگاه

  1. این خبر قدیمیه، سامسونگ تقریبا هیچ چیز جديدی تو تلویزیون هاش رو نکرده تو چند سال اخیر و شدیدا عقب مونده و حتی اولد با کیفیت هم نداره. فقط یه سری تلویزیون های LCD با با القابی مثل crystal, SUHD و… وارد بازار کرده که زیاد هم تو کیفیتش تاثیری نداشته.

  2. بابا دست خوش ایولا داره این برند کره ای سامسونگ پرچم ات همیشه بالاست.

  3. سونی خیلی وقت پیش این burn in رو حل کرده سامسونگ تازه داره خداحافظی میکنه باهاش! اگه با مانیتورهای مرجع سینمایی BVM-X300 که کارگردان ها در حین فیلم برداری ازش استفاده می‌کنند این تلویزیون های سامسونگ بسنجی میبینی اصلا سامسونگ سینمایی نیست یه تلویزیون مونتاژی هست.