کنترلر دوال سنس - Dual Sense

کنترلر دوال سنس با گجت‌های اندرویدی و لپ تاپ‌ها سازگار است

طبق اعلام یکی از افرادی که به تازگی کنترلر دوال سنس – Dual Sense را دریافت کرده، این دسته با گوشی‌های اندرویدی و همچنین لپ تاپ‌ها سازگاری کامل دارد.

تنها حدود دو هفته تا عرضه کنسول پلی استیشن ۵ باقی مانده و قبل از آن، این کنسول به همراه کنترلر مخصوص آن برای برخی از رسانه‌های مرجع و بزرگ مانند آی جی اِن و برخی یوتوبرهای معروف فرستاده شده است. یکی از این یوتوبرها، به نام آستین ایوانز (Austin Evans) اخیرا طی یک ویدئو رونمایی کاملی از کنترلر دوال سنس را انجام داده است.

سازگاری کنترلر دوال سنس

کنترلر دوال سنس - Dual Sense

به گفته ایوانز، Dual Sense به لپ تاپ‌ها و گوشی‌های اندرویدی به راحتی متصل شده و ۱۰۰ درصد کارایی خود را خواهد داشت. همچنین در ویدئو مربوطه، این کاربر حرف خود را با متصل کردن دوال سنس به گوشی گوگل پیکسل ۵ و همچنین لپ تاپ مایکروسافت سرفیس گو ثابت کرده است. درحالی که روی جعبه مخصوص دوال سنس، نوشته شده که این کنترلر تنها با کنسول پلی استیشن ۵ سازگار بوده و به هیچ گجت دیگری متصل نخواهد شد.

به هر حال دیدن اینکه یک کاربر با کنترلر کنسول پلی استیشن ۵ درحال تجربه بازی‌های مایکروسافت با سرویس xCloud باشد خود به اندازه کافی عجیب به نظر می‌رسد. اما جالب است بدانید که کنترلر Dual Sense در کنسول پلی استیشن ۴ کاملا بی استفاده خواهد بود؛ همچنین با وجود متصل شدن آن به لپ تاپ و یا گوشی اندرویدی، دیگر نمی‌توان انتظار داشت که دوال سنس به ایکس باکس وان یا سری ایکس وصل شود.

البته ممکن است که با عرضه رسمی کنسول پلی استیشن ۵ در تاریخ ۲۲ آبان (۱۲ نوامبر)، طی یک به‌روز رسانی نرم‌افزاری این ویژگی به زودی برداشته شود؛ شاید هم سونی به صورت رسمی اعلام کند که Dual Sense قابلیت متصل شدن به برخی گوشی‌ها و لپ تاپ‌ها را دارد تا حتی کاربرانی که کنسول پلی استیشن ۵ را هم ندارند به دنبال خرید این کنترلر روانه بازار شوند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*